Pokaždé, když vyjíždíme z Brna pryč a jedeme někam dál, s tím, že po cestě plánujeme třeba oběd nebo nějakou zastávku, tak jsem ráda za každý osobní doporučení restaurace, kavárny, místa nebo ubytování. Nikdo totiž nemáme tolik času, zkoumat, co v okolí a po cestě je za místa, doporučení je vždy nejrychlejší a nejlepší variantou. Jedno takové doporučení pro vás dnes budu mít. Bude to směr Vysočina, Náměšť nad Oslavou.

 

 

Přímo v Náměšti na kopci naproti kostelíku najdete útulnou kavárničku Café Zappé. Vybavenou ve stylu Provence, všechno je moc hezky sladěné a cítíte se tady jako doma. Jedna strana kavárny je prosklená a vy si tak můžete užívat krásnýho výhledu. Pokud se sem vydáte v letních měsících, tak si můžete posedět i na zahrádce a užívat si výhled venku.

 

 

V kavárně vám nabídnou samé domácí dobroty. Ti z vás, kdo jste na sladké, tak si to tady patřičně užijete. Jejich dortíky, makronky a různý dezerty jsou fakt výborný, tady se to dělá vše poctivě a je to znát. K pití si můžete dát domácí limonády, výbornou kávu nebo třeba horkou čokoládu, ta chutná hlavně dětem. Ale mají tady i víno, výběrové čaje a další.

 

Určitě vyzkoušejte creme brulée, protože tady je fantastickej a levandulový makronky! To je moje doporučení, ale věřím, že ať si tady dáte cokoliv, tak si pochutnáte. Tak nezapomeňte až vyrazíte směr Náměšť, že je tu takový skvost!

Café Zappé najdete na ulici Habří 1006.

Café Zappé/ facebook