V dnešní chřipečkové době je potřeba posilovat imunitu. Samozřejmě nejlepší je to díky přírodním věcem, ať už to jsou různé potraviny, výživové doplňky nebo koncentráty. Já i moje děti máme vyzkoušeno, že na nás přírodní věci fungují a držíme se jich.  Těchto věcí a produktů, které nám pomáhají se udržet fit je hned několik. A dnes vám napíšu o jednom z nich. Ten užívám jen já, protože pro děti je to zatím silný oříšek.

 

 

Možná už jste slyšeli, někdo dokonce vyzkoušel, zázvorový shot neboli panák! Tak ten si už několik týdnů dopřávám každý den. Je to 100% organický zázvorový nápoj, který obsahuje zázvor, med, citrón a vodu. A je sakra silný! Když jsem ho ochutnala poprvé, tak bych neřekla, že za pár dní si dám panák samotný a nebudu ho ředit vodou. Chuť je příjemná, ostrá ale díky medu pohladí a po ránu zahřeje.

 

 

Zázvorový shot, který užívám je od značky GIMBER, je opravdu plný zázvoru a obsahuje gingerol. Gingerol je známý svými protizánětlivými a antibakteriálními účinky. Je výborný na trávení, snižuje hladinu cholesterolu a mnoho dalšího. V nápoji nejsou přidané žádné konzervační látky ani jiné látky pro zlepšení chuti.

 

 

Zázvor, který je použit na výrobu shotu pochází přímo z oblasti Junin v Peru. Peruánský zázvor je v bio kvalitě.

Gimber si můžete dát hned na několik způsobů, když to zvládnete, tak samotný, když bude shot pro vás moc silný, stačí naředit vodou, můžete použít perlivou i neperlivou, tak jak to vyhovuje vám. Gimber se dá podávat i jako horký nápoj na způsob čaje, tedy horkou vodou si panák zalejete. Po ránu vás pořádně zahřeje. V zimě si ho můžete připravit třeba s horkým jablečným džusem a skořicí. v létě zase na styl Mojita a využit shot můžete dokonce i při vaření.

Gimber shoty můžete koupit přímo na eshopu, přidávám odkaz na web, a už jsem ho dokonce viděla v několika brněnských podnicích, tak tam ho můžete vyzkoušet.

 

GIMBER/ web