Dnes mám pro vás tip na super zážitkový dárek! Mnozí z vás v létě určitě zaznamenali projekt Hudba na vinicích! Dokonalé spojení české hudby a vína. Kdo má tuto kombinaci rád, pak je tento tip ideálním dárkem. Hudba na vinicích už má rozpis na léto 2021 a právě teď jsou k dispozici vstupenky, které můžete někomu darovat. Protože zážitky jsou ty nejlepší dárky!

Tento projekt je perfektní a zaslouží si vaši pozornost. Sama jsem se Hudby na vinicích v létě zúčastnila, konkrétně na koncertě Davida Kollera ve vinařství Lahofer a byla to naprostá pecka! Prostředí vinařství, vínečko, open air a výhledy do vinic, super zážitek. Zdá se mi, že interpretů je pro tento rok ještě víc, máte tedy větší výběr, každý si najde to svoje!

 

 

Tady je pár informací k samotnému projektu, ať nekupujete zajíce v pytli.:)

Letní koncertní seriál “Hudba na vinicích” propojuje skvělou muziku se skvělým vínem, to vše v nádherných lokalitách českých a moravských vinohradů. Tento jedinečný koncept si klade za cíl potěšit obyvatelé naší země po těžkém období způsobeném pandemií koronaviru a přinést jim exkluzivní kulturní zážitek. V době, kdy nemohou být realizovány velké festivaly, přináší také příležitost českým kapelám vrátit se na pódium a podporuje rovněž české a moravské vinaře, které krize rovněž tvrdě zasáhla.

 

 

V průběhu celého léta budou v atraktivních vinařských lokalitách probíhat koncerty předních zástupců české hudební scény Davida Kollera, Tomáše Kluse, skupiny Mig 21 a dalších. Akce budou spojeny s degustací skvělých vín a gastronomickými zážitky. Do jednotlivých vinařských oblastí se tak přenese v průběhu letních měsíců hned několik koncertů, pomůžeme tak oživit kulturní dění v regionu, podpoříme jednotlivá vinařství, zlepšíme náladu lidem i muzikantům. Vinařství, která se do projektu zapojí: Vinařství Sonberk (Popice) Vinařství Třebívlice (Lovosice) Vinařství Lahofer (Znojmo) Vinařství Valtice.

Teď už si jen vybrat oblíbeného interpreta a vinařství! Vstupenky koupíte přímo zde.

Hudba na vinicích/ web