Taky máte v zimě větší problém s fantazií, co se týče oblečení? Já teda ano! Když je venku kosa, jako hrom, nemám náladu na to, abych se moc módila, jde mi hlavně o to, aby mi v oblečení bylo teplo a nemrzla jsem. Tím pádem se hodně zužuje výběr, který mám v šatníku. Jsem totiž velká zmrzlina a bývá mi velká zima.. Nejlépe se vybavit funkčním oblečením a vyrazit v lyžařským, ale to ve městě nejde..

Jak se obléct stylově a zároveň vyzrát nad zimou?

winteroutfit2 winteroutfit

Chce to pořádnej kabát nebo bundu, která vás opravdu zahřeje. Tento rok jsou v módě maxi kabáty, jednoduchého střihu, pod který se vám ještě hodně vejde, takže není problém si obléct i čtyři nebo pět vrstev.

Vojenská parka v khaki barvě s pořádným kožichem na kapuci je hitem posledních roků k tomu hřejivé traktory ve stylu Timberland a můžete vyrazit do přírody i do města..

winteroutfit9

Určitě by vám neměla chybět šála nebo maxi šátek, do kterého se zachumláte a dodá celkovému outfitu šmrnc.

0d6361662600a1fe79716ceaa7d253b9 winteroutfit1

Kdo prožívá pokrývky hlavy, tak se může opravdu vyřádit. Protože tento rok si můžete dovolit fakt všechno. Ať už to jsou čepice s bambulí, klobouky nebo kšiltovky. Vše je dovolené!:)

winteroutfit4 winteroutfit3

Jakmile padne teplota pod bod mrazu, vytahuju ty nejteplejší boty, co mám! Rozhodně nejsou sexy!:) Ale je mi v nich teploučko. Jsou to mé oblíbené papučkové válenky. Někdo je nenávidí, jiní je milují. Ty moje mají i svůj název, říkám jim chleby, vypadají totiž, jako bych si obula na nohy chleba.:) Od nožek vám musí být vždy teplo. Takže vybírat botky s pořádným kožíškem.

Teď už jen mrkněte do skříní a pořádně se vyfikněte! Nezapomeňte, že se vždy v oblečení musíte cítit dobře!:)

Zdroj fotek: Pinterest.com