Plesová a večírková sezóna je v plným proudu, proto pro vás dnes mám inspiraci na překrásný šaty, který si můžete v Brně pořídit v butiku Vanity. Abych pravdu řekla, nikdy jsem nebyla moc šatový typ, když už si šaty oblíknu, tak většinou v létě. Ale v poslední době k nim tak nějak víc nacházím cestu než dřív, takže třeba letos jsem v nich vyrazila i v zimě, i když stále u mě přetrvává kalhotová móda.

A když jsem si vyzkoušela šaty ve Vanity, tak bych si vybrala hned několikatery, takový výběr povedených kousků pohromadě jsem už dlouho v Brně neviděla. Nejen, že jsou krásný na oko, ale materiály jsou nádherný a kvalitně ušitý. Jde o společenský šaty, který si můžete vzít v podstatě na jakoukoliv společenskou událost. Jsou nadčasový, takže místo ve vašem šatníku budou mít dlouho.

Černá barva je jako vždy základ, tak i tady čekejte největší výběr v této barvě, pak jsou tu hodně kombinace právě s černou, využívá se i transparentních materiálů, který teď hodně vládnou. Já se hned na první pohled viděla v pudrově růžových šatech italské značky Mangano, který teda ve finále padly jak ulitý. Dělají krásnou postavu a k dispozici jsou hned ve třech barvách. Jsou to šaty, který můžete vzít na svatbu, ples, večírek, styl, který se hodí kamkoliv. Na ramínku některý šaty nevypadají tak zajímavě jako na těle, ale to je známo, tady jsem byla fakt mile překvapená.

Domů jsem si nakonec odnesla šaty značky MET,  v kterých už jsem vyrazila i na večírek.

Určitě se do Vanity store stavte, jsou tu krásný nejen šaty!:)

Vanity store je v Brně na ulici Vachova 5.

Vanity store/ facebook

Vanity store/ web