Dnes pro vás budu mám často „propírané“ téma holky, a tím je kosmetika. Určitě se mnou budete souhlasit, když napíšu, že od určitého věku se kosmetika stala naší každodenní záležitostí. Ale není snadné se v dnešním světě zorientovat, co je pro nás to nejlepší, každý jsme unikát, každému vyhovuje něco jiného a kvalitní kosmetiky je v nabídce hodně. Někdo se snaží razit jen přírodní cestu, ale co si budeme říkat, ta v určitém období nás žen přestane na určité vlivy fungovat, a tak je potřeba nasadit vyšší kalibr.

Vzhledem k tomu, že se ve světě kosmetiky pohybuji už nějakou tu dobu, ať už je to v blízkosti kosmetiček nebo kosmetických firem, zkušenosti jsem získala, na testování jsem měla různé značky, takže jsem jich nemálo vyzkoušela.

Je tu jedna kosmetická značka ke které se roky vracím a tak nějak se mi vlastně sama vrací do života. Tato kosmetická značka není nijak propagovaná, tak jako ostatní značky. Jmenuje se Institut Esthederm a jde o velmi kvalitní francouzskou kosmetiku. Poprvé jsem ji vyzkoušela už tak před deseti lety. Seznámila mě s ní kamarádka, která pro tuto značku pracovala, takže jsem měla možnost vyzkoušet už tenkrát skoro všechny produkty a už tenkrát mě Esthederm nadchnul!

V Institut Esthederm věří, že každá pleť má předpoklady pro to, aby byla krásná. Proto produkty převychovávají pleť k tomu, aby aktivovala své vlastní vnitřní zdroje a fungovala normálně.

Důležité je zvolit tu správnou péči pro vás a můžete se vydat na svoji Esthedermovou cestu, která vás moc mile překvapí, ale chce to chvíli trpělivosti.

Brzy vám napíšu o novinkách této značky. Najdou se tady opravdové vychytávky, které u jiných značek chybí.

Pokud byste potřebovaly poradit, která péče je vhodná právě pro vás nebo si můžete zajít rovnou na ošetření do salonu Esthederm Brno a vyzkoušet si tak produkty na vlastní kůži, poradí vám přímo kosmetička.

Esthederm Brno/ web