Konečně je to tady, přináším vám kompletní popis toho, jak probíhala proměna slečny Romanky. V první řadě bych chtěla říct, že nás tato proměna moc bavila a fakt jsme se na ni těšili. Myslím, že je to i poznat na práci, kterou jsme společně odvedli.

Touhle fotkou to začalo, to byla soutěžní fotka, kterou Romča poslala.

10422195_1374269682899782_2099068672275771077_n

Romča byla objednaná na osmou hodinu ke kadeřnici Andrejce do kadeřnictví Mimaxiv. Představu jsme si s Andrejkou dopředu řekly, teď záleželo, jestli do toho bude chtít jít i Romča. Samozřejmě záleželo i na kvalitě jejich vlasů, pro zvolení toho správného účesu. Braly jsme ohled na to, aby se vlasy dobře upravovaly a neměla s nimi Romanka moc práce. Pro oživení a podtržení osobnosti jsme vybraly zrzavou barvičku, která k Romči sedne. Andrea pracuje s vlasovou kosmetikou Goldwell, která je teď známá hlavně svojí výbornou řadou Kerasilk. Barva, střih a úprava vlasů trvala zhruba dvě hodinky.

image image

image

V deset hodin už jsme se v kadeřnictví sešli úplně všichni. Na řadu přišla Gabča, která si vzala Romču do parády, co se líčení týče. Bylo jasné, že budou krásné kočičí oči:) Nešlo nám o to Romanku zmalovat, ale podtrhnout její krásu a stačilo celkem málo. Použily se jemné tóny hnědé v kombinaci s broskvovými barvami, jak na líčkách, tak na rtech. Romča je sportovní typ a my jsme chtěly, aby se i v líčení cítila dobře. Zhruba za hodinku bylo hotovo.

image image

Teď přišlo na řadu oblékání. Pro Romču jsem zvolila dva rozdílné outfity. Jeden jemný elegantní a druhý byl s příchutí rocku. První byly pouzdrové, jemně zelené šaty, které krásně podtrhly Romčinu vysportovanou postavu. K nim obula zlaté sandálky na podpatku.

Druhý outfit byl v rockovém stylu. Romča oblékla červenou tylovou sukni, k ní bíle jednoduché tričko a černý křivák. Pár fotek je i bez bundy. Opět zlaté sandálky.

Oblečení jsem vybrala z obchodu PoshMe, doporučuju vám navštívit jejich překrásný showroom.

Konečně se mohlo jít fotit!

image image

Focení se chopil šikovný Petr Joura. Vyrazili jsme na střechu Padowtze, kde teda zrovna dost slušně pražilo slunko a blížilo se poledne:) Ovšem nás nic nezastaví, na vše jsme vybavení a jedeme na plný pecky. Takže se začlo fotit a asistovali jsme úplně všichni. Nálada byla perfektní, Romča, která se fotila poprvé, to zvládla na jedničku a ani se před námi nestihla zastydět. Prostě si to užila!

FRAME nahled 1200px-_MG_3359-Edit FRAME nahled 1200px-_MG_3400-Edit

FRAME nahled 1200px-_MG_3444-Edit FRAME nahled 1200px-_MG_3512-Edit

Pokud byste si chtěly projít takovou proměnou i vy, tak mě neváhejte kontaktovat na email: tereza@lifestylebrno.cz

Nejen, že se proměníte a získáte krásné fotky, ale také se dozvíte, jak správně o vaše vlasy pečovat, jak se líčit, oblékat a tak dále! S námi se totiž rozhodně nenudíte a rádi vám ve všem poradíme!

DVE FRAME nahled 1200px-_MG_3555-Edit DVE FRAME nahled 1200px-_MG_3430-Edit copy

Pánové, a myslím, že pokud vaše drahá polovička touží po změně, je tohle ideální dárek!:)

Kadeřnictví Mimaxiv/ facebook

Visage by Gabriela/ facebook

Petr Joura Photo/ web