Dnes bych vám ráda představila jeden zajímavý projekt a zároveň eshop. Mimo to, že jsem blázen do výborných dortiček a čokolády, tak jsem taky blázen do bytového designu, baví mě svůj domov zkrášlovat a obnovovat. Přemýšlím, co by se čím dalo vylepšit a hledám nové kousky o oživení, jak interiéru, tak exteriéru. Nedávno jsem narazila na nový eshop, který se právě bytovému designu věnuje a to hlavně ve skandinávském stylu.

JAMES LIVING logo.ai

Za celým projektem stojí šikovný Jakub, kterého jsem tak trošku vyzpovídala:)

Jakubovi je 26 let a v květnu letošního roku si splnil jeden ze svých velkých snů a založil e-shop s bytovými doplňky www.jamesliving-shop.cz

image

Bytový design je Kubovým velkým koníčkem již od střední školy a po pár letech strávených ve firmě, která se zabývala prodejem a distribucí bytových doplňků ve stylu Provance a po získání určitých zkušeností, návštěvách veletrhů o bydlení u nás i v Evropě jsem se rozhodl vydat se svoji cestou a výsledkem toho všeho je James Living.

imageimage

image

James Living se zaměřuje na prodej a poradenství v oblasti interiérových a módních doplňků ve skandinávském designu a pro své zákazníky se snaží vybírat jen ty nejkvalitnější a nejstylovější produkty od předních dánských, holandských a německých značek. Vše kromě nabízeného nábytku je skladem ve skladu v Brně.
Jelikož se jedná o nový projekt je seznam nabízených produktů a doplňků zatím jen omezený. V co nejkratší době se bude sortiment rozšiřovat o další produkty a značky.

image

image

Spokojenost zákazníka je pro Kubu na prvním místě. Není nad to udělat druhým radost a zpříjemnit jim každý všední den.

image

image

Inspirujte se, relaxujte a vybírejte!! 🙂

Zrovna teď je na eshopu letní akce -20% po zadání slevového kódu LETO20!

James Living/ web/ eshop

James Living/ facebook