Jak už jste si stihli všimnout, všude se jaro přivolává ve velkým, zima byla letos dlouhá, ale za to se povedla, teď už chceme všichni shodit bundy, několik vrstev pod ní a nejlépe rovnou do plavek!:) No, to se nám asi zrovna nepovede, ale nevadí. Jaro je ideálním obdobím, kdy se můžeme kreativně vyřádit, co se týče módy.

IMG_1592 IMG_1591

Jak už jste zvyklí, přináším Vám různé inspirace, co se módy týče a dnes mám pro Vás inspiraci osobní z fashion store Amande, který já osobně mám moc ráda, jsou tu kousky, které jsem zvyklá nakupovat v zahraničí. Najdete tu módu italských značek jako je Roberta Biagi, Sexy Woman a další. Tyto značky si dávají záležet na tom, aby jejich modely podtrhly ženskost, takže střihy jsou propracovány do posledního detailu, tak aby padly jako ulité, zkrátka tak abychom se v nich my holky, cítily dobře, pohodlně a taky sexy.

IMG_1660 IMG_1639

Kolekce, která já momentálně na obchodě, tak bych řekla, že je dost nadčasová a svěží. Jsou tu modely, který se dají nosit, jak k elegantním věcem, tak k riflím nebo teplákům a bude to vypadat pořád peckově. Kolikrát totiž opravdu stačí jeden jediný kousek, který oživí celkový look.

IMG_1647 IMG_1597

Mě padly do oka košile, které jsou volných střihů a vzdušných materiálů. Tyto košile jsou zajímavé svým střihem, který je vzadu prodloužený a se zlatými detaily.

IMG_1620 IMG_1599

Ti, kdo mě dobře znají, ví, že nejraději chodím v riflích nebo pohodlných kalhotách, takže když jsem na ramínku uviděla riflovou košili a rifle ze stejného materiálu a ve stejném odstínu, tak jsem je musela vyzkoušet. Takto celek může působit jako overal, ale výhoda je ta, že každou věc můžete nosit odděleně. Já jsem k této kombinaci vyzkoušela ještě koženou bundu a černou vestu.

IMG_1615

Jestli se Vám móda z obchodu Amande líbí, tak se běžte podívat, protože věcí je tu daleko víc, toto byl můj výběr, věci ve kterých bych se cítila fajn.

Fashion Store najdete na ulici Minská 55.

Fashion store Amande/ facebook