Už určitě pokukujete po obchodech, které jsou právě plných jarních kolekcí. I já jsem se byla podívat, abych viděla jaká je nabídka a zatím mě nic moc neuchvátilo, a to jsem se na jaro tak těšila! Nabídka ve větších obchodech bych řekla chudá, ať už jde o pestrost, ale i kvalitu.

Pak mi došla zpráva od majitelky obchodu Vanity, že právě přivezla jarní kousky! Tady je to většinou obráceně, líbí se mi skoro vše, většinou i všechno padne, tak jak má, když jsou ty správné velikosti.

Na tomto obchodě se mi libí to, že svými vybranými kousky vyzdvihuje naši ženskost! Už na to přišlo spousta žen, protože když mají nějaké speciální přání, ať už na módní kousek na nějakou akci nebo prostě jen tak, jdou přímo sem.

Je to tu i o samotném přístupu majitelky, dokáže poradit, co se hodí přímo na vás a v čem budete vyčnívat, pokud ovšem chcete!:)

Máte tu veškeré pohodlí vyzkoušet si tolik oblečení, kolik jen budete chtít. A pokud se vám něco opravdu zalíbí a třeba vám to úplně nesedne, je tu i možnost úpravy přímo vám na tělo. Zkrátka k vaší spokojenosti. Na osobní přístup je tu kladen velký důraz, a proto se spousta z vás vrací. Několik z vás jsem tu dokonce osobně potkala, z toho mám velkou radost.

Když si jdete udělat radost, má to být příjemný okamžik a ve Vanity to tak je.

Vanity najdete na Vachove 5 v centru Brna

Vanity/ facebook

Vanity/ web