Móda a ženy,  patří odjakživa k sobě. Proto ode mě očekávejte fashion posty, hlavně teď na jaře, kdy vám budu chtít ukázat, jaké módní kousky můžete pořídit právě tady u nás v Brně. Budu se snažit, aby byl výběr pestrý, protože se v některých obchodech dají najít opravdový poklady, který vás budou doprovázet všude. Mám ráda zajímavý  a neokoukaný kousky. V poslední době hodně sázím na jednoduchost, která se výborně kombinuje.

 

Dnes pro vás mám inspiraci z Vanity Store, kde seženete převážně módu italskou. Mám ji ráda, má šmrnc, je elegantní, odvážná a nepřehlédnutelná. Ne nadarmo má své čestné místo v módním průmyslu a nespočet fantastických návrhářů.

Italové se nebojí různých kreací a výstřelků, na které tu ještě pořád nejsme úplně zvyklí. V Itálii to zkrátka žije a je to vidět i na samotné módě! To mě na ní nesmírně baví, není nudná.

Novinkou ve storu je španělská značka přímo z ostrova Ibiza a jmenuje se Ushuaia. Ve znaku má tato značka kolibříka, který se vyskytuje téměř všude. Celkově na mě působí Ushuaia jako hravá, mladá značka.

Už zítra se na obchodě objeví plno nových kousků. Jarní dny se nezadržitelně blíží!

Vanity store najdete na ulici Vachova 5.