Zvažujete očistu těla a hledáte vhodné způsoby, jak na to? Dnes vám napíšu o jednom z těchto způsobů, jak si hezky pročistit tělo a posílit nejen imunitu.

Jako každý rok, na jaře se pouštím do očisty těla. Ráda zkouším nové způsoby a tento rok jsem zkusila Kombuchu a Moringu.

V době očisty se vždy snažím jíst lehčí jídla a mít dostatek pohybu, tak aby šlo vše ruku v ruce. Výsledky jsou tak znát za docela krátkou dobu. Dnes vám napíšu o produktech ze stromu Moringa, který má velmi blahodárné účinky pro naše tělo.

 

 

Prášek z listů Moringy je nabitý velkým množstvím vitaminů, minerálů a proteinů, které potřebujeme naprosto všichni. Obsahuje 46 silných antioxidantů nezbytných pro zachování vitality a energie. V rostlině je podstatný podíl nenasycených mastných kyselin, stopových prvků a aminokyselin. Všechny tyto aktivní látky si poradí s mnoha zdravotními problémy a dokážou celkově zkvalitnit náš život!

Moringa je důležitým antioxidantem a bojuje v těle proti volným radikálům, které způsobují stárnutí organismu a mohou vyvolat řadu zdravotních neduhů. Také pomáhá odbourat stres a zlepšuje celkovou imunitu těla, tím lépe odoláte všudypřítomným virům a bakteriím.

 

 

Perfektní je i pokud se pokoušíte zhubnout, dokáže skvěle utlumit chuť k jídlu. Je k dostání ve formě prášku, který se dá konzumovat naslano i nasladko. Dá se nasypat třeba do smoothie, jogurtu, ale můžete si ho přidat i do salátu, těstovin nebo si upéct třeba cupcakes. Moringu si můžete dopřát i v tabletkách. 

Užívám už déle jak měsíc a můžu ji doporučit úplně všem. Je to doplněk stravy, kterým vůbec nic nepokazíte, ba naopak vaše tělo i duše vám poděkují.

Produkty z Moringy koupíte u Tibibiri.cz.

Tibibiri.cz/ facebook

Tibibiri.cz/ web/eshop