Dnes Vám na sebe prásknu, jak to mám s nákupem oblečení! Shopaholická éra a období je zdárně za mnou, už několik let:) K oblečení mám vztah velice kladný, líbí se mi hezký věci a ráda se hezky oblíkám, ale pozor, netrávím v obchodech několik hodin. Ty doby jsou ty tam, už mě to nebaví. Vlastně jsem si tak uvědomila, že mě teď baví hledat inspirace pro Vás, hledat Vám hezký kousky, hlavně ať máte na výběr. Já si teď tak nějak vystačím s tím, že nakupuju hlavně svým dvou klukům, to mi asi dělá největší radost.

Díky tomu, že se pro Vás snažím hledat pěkný oblečení, tak mám celkem rozhled o tom, co je kde k mání. Takže když něco potřebuju pro sebe přesně vím, kam vyrazit, můj čas v obchodě je pak minimální.

Když už se rozhodnu něco koupit, tak je to věc o které si popřemýšlím, nenakupuji bezhlavě a spíš jdu po věcech klidně dražších, ale vím, že kousek perfektně zkombinuju s mým šatníkem a budu ho mít na delší dobu.

Díky tomu, že dost cestuju, tak si vozím oblečení hlavně z cest. Dá se říct, že tam mě to i baví a do nějaké nákupní nálady se dokážu dostat!:)

V Brně mám pár obchodů do kterých chodím, toho už jste si mohli všimnout, jdu takzvaně na jistotu. Jedním z nich je Amande fashion store, který najdete na ulici Minská 55. Najdete tu šmrncovní, nadčasové kousky z Itálie. Každý, kdo v Itálii byl, tak ví, že tam to mají s módou prostě zmáklý a stejně tomu je i v Amande. Najdete tu oblečení elegantního stylu, ale i sportovnějšího. Dá se tu skvěle nakombinovat celkový outfit, pokud v kombinovaní plavete, tady Vám poradí. Dokáží Vás vyšperkovat na jakoukoliv příležitost!

Všechny fotky jsou focené právě v tomto obchůdku.

Amande fashion store/ facebook