Jaro a vůně patří dohromady. Je plné svěžích, vzdušných vůní, které jsou konečně cítit ve vzduchu po dlouhé zimě. Na jaro se každý rok těším, dává mi pocit probouzejícího se života.  Zaslouží si, abychom se i my zahalili do lehčích vůní. Dnes to bude celkově voňavý článek!

Vůně mám ráda. Dávají mi pocit čistoty, ať už jde o parfém nebo vůně čistého prádla. Když kolem sebe cítím příjemnou vůni, hned mám lepší náladu. Jen si uvědomte, jak vůně působí na naše smysly. S každou důležitou vzpomínkou v životě mám spojenou i vůni a pokaždé, když ji ucítím, vše se mi vybaví. Proto bych vám dnes ráda napsala o značce, která vyrábí vysoce kvalitní jemné vůně.

Představuji vám vůně CLEAN, tak trošku jiné vůně! Vůně Clean, pro ženy i muže, jsou jednoduše vůní čistoty pro každý den. Jsou svěží, přirozené a nekomplikované. Navíc je můžete párovat dle momentální nálady. V těchto dnech přichází značka s novými toaletkami, které jsou odlehčenou verzí parfému.

Jsou inspirovány zdánlivě obyčejnými vůněmi, které nás doprovází každodenním životem. Jako je čistý, svěží vzduch, osvěžující déšť, vůně čisté, nahé pokožky nebo čerstvě vyprané prádlo a mnoho dalších. Vždy jde o čisté vůně. Některé jsou více květinové, jiné zase mýdlové, pudrové, dřevité. Řekla bych, že každý si najde tu svoji. Vůní je několik a výborné je, že je mezi sebou můžete i kombinovat. Můžete si tak vytvořit svoji vlastní vůni, kterou nikdo jiný nemá.

Já osobně jsem se našla ve vůni Warm Cotton,  která evokuje vůni ručníků právě vytáhnutých ze sušičky v kombinaci se svěží vůní citrusů. Vůně nejsou silné, ani nijak vtíravé, ale po celý den vám dávají ten správný fresh pocit. Doporučuji přivonět si ke všem Clean vůním. Každá je výjimečná a jen tak vás neomrzí.

Všechny CLEAN EDT můžete použít přímo na tělo. Jsou jemné, hypoalergenní a bez dráždivých ingrediencí. Nejsou testované na zvířatech a jsou ECO friendly.

Vůně CLEAN koupíte v parfumeriích Sephora nebo na eshopu Sensualité, popřípadě v salonu Sensualité, kde si můžete všechny vůně vyzkoušet.

Sensualité/ web/ eshop