Přesně tak to je, poslední roky se velkým trendem staly jednodílné plavky zvané monokiny. Já se jim zatím vyhýbala obloukem kvůli opálení, ale tento rok jsem si dvoje pořídila a musím říct, že se rozhodně hodí. Na opalovačku jsme převlečený raz dva, ale jednodílky plní některý svý funkce:) Například při sportech, jako je beach volejbal nebo různých vodních sportech drží na místě, tam kde mají, takže se nemusíte obávat, že Vám spodek nebo vršek sjede a vy zůstanete, tak jak Vás pánbůh stvořil:) No ono by se zas tak moc asi nestalo…:)

Myslím si, že jednodílný plavky jsou ideálním řešením i pro maminky, který mají po porodu a nebo pro těhotné mamky. Těhule si svoje bříško chrání před sluníčkem a čerstvé maminky mají většinou problém s kilečkama navíc a ty můžou plavky hezky skrýt.

Na výběr jsou úplně jednoduchý plavky stylu Baywatch, ale i různě promakaný oblíbeným šněrováním, průstřihy a třásněmi. In jsou snad všechny barvy na který si vzpomenete a hlavně různý potisky. Co je ale nejdůležitější, zvolit ten správný tvar plavek pro Vás!

To nejdůležitější nakonec, kde takový plavky pořídit?! Ty moje z hlavní fotky mám z White White, který najdete na Zámečnícké ulici, nakonec článku přidám odkaz na facebookový profil. Letos jsem si pořizovala plavky i od značky Beachbomb bikini, taky přidám odkaz. No a samozřejmě v různých obchodech, nejvíc se mi líbily jednodílky v Zaře, Calzedonii a HM.

Zdroj fotek: vlastní, Pinterest

White White/ facebook

BeachBomb bikini fashion/ facebook