Moc hezká akce bude probíhat v neděli 20.9. na Maximus Resortu na přehradě a já bych vám o ní ráda napsala něco víc. Jde o spojení jógy a výborného jídla, tedy výstižně Jóga & Brunch. Celá akce probíhá venku v nádherném prostředí. Letos, na začátku léta, proběhla první z těchto akcí, na které jsem byla i já. Mám pro vás proto i fotky přímo z místa a musím napsat, že to byla naprostá paráda a balzám pro duši.

 

 

Můžete si tu prožít krásné nedělní ráno, a vlastně celé dopoledne. Můžete jít klidně sami a vychutnat si klidný start dne, prostě jen tak. Ale také si s sebou vzít partu kamarádek a užít si spolu hezké dopoledne.

 

 

Bude pro vás přichystána ranní lekci jógy s venkovním brunchem. Kouzelný palouk v zahradě Maximus Resortu se promění v dokonalé místo pro vaši praxi pod vedením lektorek ze studia Yoga House. Lekce je uzpůsobena tak, aby si zajógoval každý, ať už začátečník nebo pokročilý.

 

 

Hotel Maximus je postaven dle filozofie Feng-Shui a každá jeho část má pro nás blahodárný vliv. Palouk, na kterém bude lekce jógy probíhat, se nachází v severovýchodním sektoru, což je sektor zemský, který zvyšuje vnitřní poznání, moudrost a přirozenost. Je to sektor osobního růstu a konkurenceschopnosti. Vaše jógová lekce bude proto ještě o něco intenzivnější.

 

 

Po skončení lekce si pochutnáte na venkovním brunchi, připraví ho pro vás šéfkuchař s jeho týmem. Ochutnáte široké množství pokrmů v moderním pojetí, jejichž základem jsou kvalitní a čerstvé suroviny. Na své si přijdou vegetariáni, vegani, masožravci i fanoušci asijské kuchyně. A pokud dostanete chuť na něco ostřejšího, mimosa s fresh juicem vás určitě potěší.

 

 

Jde o velmi vydařenou akci a místa jsou samozřejmě limitována. Vstupenku si můžete zakoupit zde.