Protože mi často píšete a ptáte se kam v Brně za kvalitními a osvědčenými službami, rozhodla jsem se dnes napsat na téma „kosmetika“, nebo lépe řečeno “ kam do kosmetického salonu“.

Upřímně, chápu vás, nechcete se dostat do rukou někoho, kdo svoji práci dělá chvilku a mohl by vám ještě nesprávným postupem a přípravky ublížit. Myslím, že jsme si všechny zažily takové to hledání a tápání, zkoušení těch nejlepších odborníků ve svém oboru. Mnohokrát jsme se i „spálily“ a nerady bychom to opakovaly. Proto je nejjednodušší si vzájemně doporučit to, co vyhovuje nám.

IMG_5470 IMG_5471

Dnes vám tedy napíšu o kosmetickém salonu, kam chodím a svěřuji se do péče já.

Ráda bych napsala, že člověk, který se má o mě starat a dotýkat se mě, což je pro někoho dost intimní záležitost a mnohým je to i nepříjemné, mi musí sedět lidsky..

IMG_5472 IMG_5477

Vybrala jsem si Salon Veroniky Mrázové, který najdete v Jundrově. A proč? Paní Veronika je bývalá zdravotní sestřička, takže má k této profesi mnohem blíž než kurzem prošlé kosmetičky. Kolikrát jde totiž o to, že přijdete s nějakým kožním problémem, který se kosmeticky nedá ihned vyřešit, což vám i sama Veronika řekne. Když je problém ukryt někde hluboko v těle a projevuje se vám na kůži, tak někdy žádné krémy nepomůžou. Co vám ale může pomoct, tak rada, jak se problému zbavit. S tím má kosmetička taky zkušenost, většinou jde o pročištění organismu.

IMG_5473 IMG_5474

K Veronice si můžete dojít, jak na klasické kosmetické ošetření, tak na ošetření zaměřené na různé typy pleti. Pokud si nevíte rady jakou kosmetiku a domácí péči vybrat i tady vám Verča pomůže a v neposlední řadě se můžete nechat nalíčit a vyzkoušet různé produkty od dekorativní kosmetiky Make Up Factory, kterou má Veronika v salonu. Pokud se vám něco zalíbí, tak si to můžete odnést rovnou sebou domů.

IMG_5478 IMG_5475

Veronika pracuje s francouzskou profesionální značkou Jean d Estrées.

Pokud hledáte kvalitní péči s maximálním servisem, tak je salon Veroniky Mrázové pro vás to pravé!

Paní Veronika je oblastní manager pro značku Jean D Estrées i Make Up Factory, takže se na ni můžou obracet kosmetičky a vizážistky pokud byste s těmito značkami chtěli pracovat.

Kosmetický salon Veroniky Mrázové/ facebook

Kosmetický salon Veroniky Mrázové/ web