Zdravý životní styl, dnes už běžná součást života většiny z nás, troufám si tvrdit. Už jsme pochopili, že zdraví je to nejcennější, co máme. Bez něj totiž nezmůžeme nic. Samozřejmě jsou tu další velmi důležité hodnoty, které nás provází naším životem a jde to ruku v ruce. Zdraví je věc, kterou si bohužel koupit nemůžeme, ale sami hodně zmůžeme a můžeme pomoct tomu, abychom žili zdravý život a nemoci se nám pokud možno vyhýbaly. Jde o to chtít, podpořit to a vědět, jak tomu jít naproti. Většinu z nás probere až nemoc nebo nemoc našich nejbližších, kdy pocítíme strach a bezbrannost.

Proto bych vám dnes chtěla dát tip, kam chodit v Brně nakupovat zdravé potraviny. Dlouho jsem střídala různé zdravé výživy, někde měli tohle a v druhé zas tamto, až jsem „zakotvila“ v největším obchodě v Brně, o kterém jsem dlouho nevěděla a myslím, že hodně z vás o něm taky neví, přitom je to škoda, máme ho přímo v centru na Svoboďáku a jmenuje se Zdraví s chutí. Je tu obrovský výběr všeho, ať už BIO, veganských či bezlepkových potravin, čistých surovin i zdravých pamlsků, tak i různých doplňků stravy, ale i ekologické drogerie a přírodní kosmetiky. A pokud přeci jen zjistíte, že něco chybí, tady není problem objednat. Je tu moc milá obsluha, která dokáže poradit a snaží se vyjít zákazníkům vstříc právě i v objednávkách speciálního zboží.

 

Myslím, že teď na jaře, kdy jsme všichni unavení ze zimy a sbíráme nové síly, se vám tato informace bude hodit. Stavte se kouknout a podpořte své zdraví. Pokud nevíte čím, rádi vám tu poradí.

Zdraví s chutí najdete v prvním patře OC Omega na nám. Svobody 9.

Zdraví s chutí/ web

Zdraví s chutí/ facebook