Káva a čokoláda, to jde dohromady! A dokonce velmi pěkně.

Zážitkový obchod a eshop Vychutnávej.cz si pro nás připravil jak jinak než gurmánské novinky a k nim i oblíbené stálice. Dokonce teď, v době uzavřených barů, má na svém eshopu na oblíbené produkty dopravu zdarma!

Novinky u Vychutnávej.cz se týkají právě kávy!

Vychutnávej.cz si nechalo udělat svoje kávy a jsou od oblíbené brněnské pražírny Fiftybeans! Káva je výběrová, jen z těch nejlepších zrn výrazných chutí, pěstované ve speciálních mikroklimatech soukromých farmářů! Káva, která je na eshopu k dostání je čerstvá a vždy podle aktuální světové sklizně, můžete tak čekat opravdu to nejlepší a zkušení milovníci kávy ji jistě ocení! Od poloviny listopapu si ji budete moct zakoupit v úplně novém a krásném showroomu plném vůní a chutí na Běhounské 22!

 

 

Protože ve Vychutnávej.cz je to o zážitku, tak se tu páruje káva s čokoládou. Obojí v nejlepší kvalitě, abychom si mohli dát pořádně do nosu.

Kávu od Fiftybeans doplnily lahodné čokolády Willie’s Cacao. Samozřejmě je to jen takový tip, jak si zpříjemnit kávovou chvilku a něčím ji „okořenit“.

Každá káva má svou unikátní chuť a vy sami nejlíp víte, co chutná právě vám.

 

 

Ke kávě s oříškovými tóny se skvěle hodí mléčné až lehce tmavé čokolády, chuť kávy je jemná proto k ní pasují i čokolády s ovocnou příchutí.

Kávy ovocné a květinové chuti se nejlépe párují lehké mléčné čokolády a mléčné čokolády s obsahem do 55% kakaa.

Pak jsou tu kávy chutě zemité nebo kořeněné, ty už jsou poměrně silnější a nejvíc se k nim hodí mírně tmavé čokolády s obsahem do 70% kakaa.

A nakonec je tu samozřejmě tmavá pražená káva, ke které jdou nejlíp hořké čokolády o obsahu kakaa i nad 70%! Mléčná čokoláda by v tomto případě úplně zanikla.

Tímto způsobem se dá ochutnávat a párovat spousta výborných věcí a kombinací, o kterých se můžete dočíst na Vychutnávej.cz v sekci Párování chutí. Plno z nich najdete právě v nabídce eshopu Vychutnávej.cz. A jak už jsem zmiňovala, teď momentálně je poštovné zdarma.

Vychutnávej.cz/ web/ eshop

Vychutnávej.cz/ facebook