Taky patříte mezi ty, kteří neradi navštěvují lékárny? Já to tak měla do doby, než jsem poprvý vstoupila do Chytré lékárny. Už ten první pocit, že hned při vstupu necítím v nose lékárnu, ale příjemnou vůni!:) Lékárnám se obecně vyhýbám, jsem šťastnější, když tam nemusím, ale někdy není zbytí. Jinak tomu není ani teď před dovolenýma, prostě tam pro pár věcí musíte. A když už, tak ať je to příjemný, ne?!

image image image

Filozofie Chytrých lékáren je taková, abyste se cítili příjemně jako v domácím prostředí. Už několikrát jsem se přesvědčila, vždy super přístup a poradí. A protože se pomalu chystám na dovolenou, trošku si orazit, tak jsem vyrazila nakoupit pár nezbytností do nově otevřené Chytré lékárny na Mendláku. Znáte to, nějaký ty opalováky, hlavně pro malý draky, ať se mi nespálí a když jo, tak radši Panthenol s sebou. Však to mamky určitě znáte. No a pro sebe nějakou tu dermokosmetiku, na Mendláku je tomu uzpůsoben samostatný prostor, kde se vám věnují přímo dermoporadkyně, které najdete spolu s dermokoutkem většinou v každé Chytré lékárně.

image image image image

Je tu bezbariérový přístup, takže s kočárkama taky no problem. Navíc 5 pokladen, takže se vám nestane, že stojíte dlouhé fronty, frčí to tam.

image image image

U mě je to jasná volba, když do lékárny, tak volím Chytré lékárny. Najdete je různě po Brně, jednu i v Tišnově a ve Vyškově.

Chytrá lékárna/ web

Chytrá lékárna/ facebook