Na začátku roku jsem Vám psala, že v bazénu za Lužánkami se nám konečně rozjelo nové cvičení na paddleboardech o kterých tu už jeden článek  byl. V létě jsem jezdila na přehradu, kde mají Kiboko Paddleboards základnu, konkrétně u Rokle, kousek od zastávky parníku. No a užívala jsem si jízdu ve volné přírodě, můžete si o tom přečíst zde. Už se nemůžu dočkat až se venku oteplí a budu moct vyrazit!

IMG_0565

Tentokrát Vám ale napíšu o cvičení, které se na těchto prknech koná v bazénu za Lužánkami. Kdo by si myslel, že to bude lážo plážo, tak pozor, ono udržet se na prkně Vám dá někdy pěknou práci, a když do toho máte dělat nějaké pohyby nedej bože třeba posilovat, tak dostane zabrat celý tělíčko, už jen tím, jak budete v křeči, abyste nespadli:)

IMG_0564

Počítejte s tím, že druhý den budete bolaví, ale stojí to za to! Jde trošku o jiný pohyb než na který jsme zvyklí. Cvičení vedou holky, který se tomu věnují už nějaký ten čas a dokážou odhadnout v jakém stylu a tempu se hodina povede. Pokud tam jsou jen začátečníci nebo už zkušenější, tak se nemusíte ničeho bát, kdyžtak se vykoupete!:) S tím samozřejmě musíte počítat, že možná ve vodě skončíte, tak zvolte vhodné oblečení.

IMG_0562

Cvičení je super, jak pro nás holky, tak pro pánský osazenstvo. Pokud máte chuť vyzkoušet něco novýho a tento styl se Vám líbí, pak si určitě lekci rezervujte. Zatím jsou v nabídce dva dny, úterý a pátek, více info se dozvíte na facebookovém profilu Kiboko Paddleworkouts.

 

Kiboko Paddleworkouts/ facebook