Nedávno jsem vám psala o tom, že se v Brně otevřel butik americké kosmetické značky Kiehl’s. Pár z vás už svoji zkušenost s některými produkty má,  ale někdo vůbec. Vím, že tohle téma vás holky zajímat bude, protože vám dnes napíšu recenzi o třech produktech, které patří mezi nejprodávanější a z mého pohledu i produkty, které můžeme používat všechny. Tedy jsou vhodné pro všechny typy pleti.

Produkty jsem dostala ještě před otevřením brněnského butiku, takže jsem měla docela dost času se s nimi seznámit a vidět tak, co dovedou.

 

Prvním produktem je nejprodávanější oční krém!

Cream Eye Treatment with avocado

Jde o hydratační péči s avokádovým olejem. Je to vůbec nejoblíbenější oční krém, který v Kiehl’s najdete. Má příjemnou svěží texturu, okolí nevysušuje, ale ani ho extrémně nemastí. Ovšem pocit toho, že je vaše oční okolí správně vyživeno máte po celý den, tento krém se totiž postará o skvělou hydrataci a prozáření očního okolí. Krásně vám podrží i makeup, který se nedostává do vrásek. Pokud tedy nepotřebujete řešit vrásky a postačí vám hydratace, tak ho můžu doporučit

Druhým bestsellerem je 24 hodinová hydratace ve formě krému.

Ultra Facial Cream

Jak už sám název napovídá, tato péče se postará o hydrataci pokožky přes den i v noci. Textura je lehká, ale výživná a fresh, snadno se vstřebává a je vhodná pod makeup. Pleť opravdu vydrží fresh celý den. Nevím jestli na suchou pokožku nebude krém slabý, přece jen tady je potřeba vždy hutnější krém. Ale může stačit, asi bych nejdřív vyzkoušela vzoreček. Na ostatní typy pleti je krém dostačující a obzvlášť na léto bude super. Nebudete se po něm lesknout jako zrcadlo a svůj účel splní.

 

Poslední produkt o kterém dnes napíšu je rychle působící sérum s vitamínem C.

Powerful strenght  line-reducing concentrate

Perfektní věc, když potřebujete dodat vaší unavené pokožce vzpruhu! Výsledek jde vidět už po pár použití. Vzhledem k tomu, že toto sérum je s vyšší koncentrací vitamínu C (12,5%) a také s kyselinou hyaluronovou. Toto sérum jsem aplikovala ráno pod hydratační krém. Pokožka už po pár dnech působila šťavnatěji a projasněná. Sérum je skvělé na mastnou a smíšenou pleť, kdy hezky stáhne póry a tím pádem se pokožka zdá být i více čistá. Textura je opět jemná, nemastí, pokožku nijak nezatěžuje. Mastnější pleti by možná stačilo jen sérum bez krému, ale já vždy použiju i krém.

Všechny tři produkty o kterých jsem psala se hodí pro všechny typy pleti a myslím, že se i dobře doplňují. V butiku vám rádi poradí, co by přesně pro vás bylo to nejlepší. Probíhají tu diagnostiky pleti, díky kterým snadno zjistíte, které produkty vybrat.

Butik Kiehl’s najdete v Olympii.