Dnes to bude hlavně pro dámské osazenstvo, protože jsem se rozhodla napsat o vychytávkách od Benefitu, které používám pro oblast očí. Opravdu jsou to doslova vychytávky. Něco podobného, a tak kvalitního jsem u dalších značek moc nezaznamenala. A když, tak třeba jen jeden produkt. Všechny tyto produkty už mám vyzkoušený celkem dlouhou dobu a pořád se k nim vracím. Sednou mi a nepotřebuju pátrat dál, protože jsem nadmíru spokojená.

Kosmetickou značku Benefit mám strašně ráda. Přivedla mě k ní asi před 6ti lety kamarádka, která pracovala v parfumérii Sephora a do teď jsem jí věrná. Benefit je sympatickou, hravou značkou, těší se větší a větší popularitě, protože zákaznice přichází na to, že jejich produkty jsou opravdu ojedinělé a fungují. Jsem taky jednou z nich a nemám co vytknout. Někteří si řeknou, no jasně, ale co ta cena? Chápu, ale z vlastní zkušenosti Vám můžu říct, že produkty vydrží fakt dlouho. Od všeho stačí totiž malinko. Když si něco od Benefitu kupuji, tak s jistotou vím, že mám minimálně na půl roku vystaráno.. Takže si to můžete spočítat.. Radši si koupím dražší, kvalitnější věc, než testovat levnější produkty o kterých nemám třeba ani páru, že fungují. Ve finále skončíte na stejné částce, jako byste si hned ze začátku koupily produkty od značky Benefit..

Kdybych sama nebyla přesvědčená o funkčnosti těchto produktů, které Vám v článku představím, nepíšu o nich. Těmi opěvovanými jsou: Lemon Aid, Fake Up, Ooh la lift, they’re Real!

Samotné názvy Vám asi nic moc neřeknou, ale až Vám napíšu k čemu jsou dobré, tak pochopíte.

Lemon Aid

image image

Je báze na oči v přirozeném odstínu. Nanáším na víčko v tenké vrstvičce, která Vám krásně sjednotí barvu a zakryje popraskané žilky. Oko působí přirozeně a čistě. Není potřeba na něj cokoliv dalšího nanášet. Pokud máte rády nahé líčení, pak je tento produkt to pravé. Používám už tak 2 roky a mám pořád jedno balení.

Fake up

image

Tak to je věc! Lepší korektor pod oči jsem nikdy neměla. Většina mi jich totiž jemnou kůžičku pod očima vysušovala nebo vůbec nedržela. Fake up to změnil. Jde o hydratační korektor. Je to vysouvací tyčinka, kde uprostřed je korektor a kolem hydratační mastnější vrstva průhledné barvy. Nejdřiv si poťukám pod oko mastnější složku a potom korektor nebo smíchám dohromady. Vaše pytlíky pod očima jsou hydratované a zakryté:) . Korektor se prodává ve třech odstínech, používám Medium č.2.

Ooh la lift

image

Opět věcička výborná pod oko na ty naše nenáviděné pytlíky. Narůžovělý rozjasňovač s liftingovým efektem. Stačí nanést tři tečky pod oko a rozetřít, rázem máte projasněné oči. Doporučuji používat až na makeup. Vhodný pro unavené oči. Efekt je patrný ihned. Obsahuje totiž pigmenty odrážející světlo. Můžete ho použít i jako rozjasňovač na další partie obličeje, jako jsou tváře, nos nebo pod obočí. Klidně ho můžete skladovat v ledničce a každé ráno si tak dopřejete příjemné osvěžení pro vaše oči.

They’re Real

image

Je božská řasenka na kterou nedám dopustit a už ji věrně používá i hodně mých kamarádek. Když jednou zkusíte, nechcete jinou! Sedí mi dokonale. Má vymakanej kartáček, kterej Vám dokonale nabarví i ty nejmenší řasy a řasy v koutku oka a nezapatlete se. Řasy od sebe krásně oddělí, prodlouží a natočí. Co je důležité, tak řasenka jen tak nevyschne. Vydrží mi vždy minimálně půl roku, někdy i dýl.

Všechny tyto produkty zakoupíte v parfumériích Sephora. U nás je Sephora v OC Olympia.

Benefit Cosmetics CZ / Facebook