Krásné ráno, dnes jsem si pro vás připravila článek o jedné zajímavé kosmetické značce Medik8. Osobně jsem se s ní seznámila asi před 3 měsíci a do teď testuju jejich výrobky. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi kvalitní výrobky, které opravdu fungují, jejich účinky jsou vidět už po pár dnech, tak jsem se rozhodla o nich napsat.

image

Nejdříve jen pár slov o samotné kosmetické značce Medik8, ať jste v obraze o co vůbec jde..

Celosvětově oceňovaná značka, je prodávána pouze vyškolenými kosmetickými odborníky. Doporučují ji plastičtí chirurgové, dermatologové a odborníci na pleť po celém světě. Produkty určené pro péči o pokožku a její profesionální ošetření připravuje a vytváří tým biochemiků a farmakologů ve speciálně vybudovaném výzkumném zařízení v Londýně. Medik8 produkty určené pro péči o pokožku a profesionální ošetření jsou speciálně zaměřeny na: stárnutí pokožky, akné, zčervenání, pigmentaci a suchou pleť.

Zatím jsem vyzkoušela dva přípravky a jsem z nich docela paf!

Retinol 3 TR

image

Retinol je lehoučké sérum, které je určené pro péči na noc. Na důkladně očištěnou pleť si ho nanáším teď už každý večer. Je ale potřeba, aby si na něj pomalinku pleť zvykla, takže podrobné popsání aplikace je popsané na výrobku. Stačí 3-4 kapičky séra na jednu aplikaci, poté můžete nanést váš oblíbený krém, mě stačilo samotné sérum. Výsledky byly viditelné v podstatě ihned.. Pleť byla druhý den krásně jemná a vyhlazená, navíc měla zdravou barvičku. Při pravidelném používání jsem pozorovala, že se vyhlazují jemné vrásky, a o to nám přeci jde holky, že jo!:) Obsahuje 0,3% retinol podporovaný vitamínem E, který významně zvyšuje jeho stabilitu ve srovnání s jinými retinolovými produkty. Sérum je vhodné na jakýkoliv typ pleti a viděla bych to na používání zhruba po třicítce, prostě jak začnete vnímat první vrásky.

image

Eyelift

Vynikající pomocník s problémy ohledně očního okolí! Myslím, že to po určité době začneme vnímat všechny, hlavně když se nám narodí prcci a nemůžeme se pořádně vyspat a dospat, tak už se to prostě veze. Kruhy pod očima, nateklé oči a samozřejmě vrásky! Pokud péči o pleť nějak zvlášť nepřeháníte, tak o oční okolí doporučuji, abyste se začaly starat už odbouchnutím cca 25 let. Může se vám to jen a jen vyplatit. Čeho si na člověku prvního všimnete? Myslím si, že očí, tak se o ně starejte.. Eyelift je gelík bohatý na peptidy a je vyvinutý speciálně pro citlivou oblast kolem očí, kterou krásně rozjasní. Má liftingový efekt, pomáhá redukovat vrásky a obnovuje pevnost pokožky. Vše, co je u takového produktu potřeba. A teď to hlavní! Vážně funguje, efekt viditelný opět ihned. A to je co říct, protože těch výrobku mám vyzkoušených fakt mraky, ale funguje jen pár a Eyelift je jeden z nich.

image

Produkty od Medik8 koupíte na www.medaprex.cz