Věděli jste, že v hotelu Maximus máme už nějakou tu dobu Boutique salon Maximus? Já jsem to třeba vůbec nevěděla a tak vám o něm dnes napíšu něco víc, protože si myslím, že byste o něm měli vědět!

 

 

Dostane se vám tu královská péče zaměřená hlavně o vaše chodidla! Tak jak je důležité se starat o naši pokožku obličeje, tak je důležité opečovávat naše nožky, které nás nosí. Stejně jako se lidi zaměřují na to jak vypadají vaše ruce, tak v létě, když nosíme otevřené boty se lidé dívají i na vaše nohy. Ale o to tu ani nejde, nejdůležitější je vlastní pocit ze zdravé a pěstěné nohy. Ani nevíte, jak jsou důležité různé masáže noh a zrovna v tomto období. Působí nejen relaxačně, ale přes nohy se vyplavují i toxiny, dá se přes ně detoxikovat.

 

 

Nejen chodidla tu dostanou nejlepší péči, ale i ruce a váš obličej. V podstatě si tu celkově odpočinete, můžete si tu vybrat i relaxační masáž, která vás hodí do pohody. I vaši duši je potřeba udržovat ve zdravé kondici:)

 

V Boutique salon Maximus vsadili na královny péče v kosmetice a těmi jsou, v péči o obličej Linda Meredith a také oceňovaná péče o nohy a ruce Margaret Dabbs London. Ale o těch vám napíšu zase někdy příště. Zatím jsem si tu užila vynikající péči o chodidla a musím tedy poznamenat, že lepší starostlivost jsem ještě nezažila. Kůže byla opravdu miminkovská už po prvním ošetření.

Boutigue Salon Maximus/ web

Boutique Salon Maximus/ facebook