Holky, dnes to bude zase o jedné kosmetické vychytávce, se kterou jsem se měla možnost seznámit díky mé skvělé kosmetičce. Ta zná mou pleť hned po mně totiž nejlépe. A samozřejmě jako všichni i my chceme pro naši pleť to nejlepší. A co může být lepší než produkty na přírodní bázi?

Celulózové masky patří mezi kosmetický trend, který během pár minut viditelně změní vzhled pleti a při pravidelném používání zlepšuje její kvalitu. Jednorázové masky Bioearth jsou bohaté na certifikované přírodní ingredience, jejichž základem je šťáva z Aloe vera a extrakt z červených řas Jania Rubens bohatý na tzv. Akvaporin , protein, který reguluje tok vody jdoucí přes buněčnou membránu.

V nabídce je 9 unikátních masek, které mají společný cíl, tím je zlepšení hydratace.

Zaměřují se také na specifické potřeby, kterými jsou vrásky, pigmentové skvrny nebo problematická pleť. Vy máte tak možnost si vybrat a vyzkoušet, která vám nejvíc sedne a která pomůže právě vám. Tyto masky se používají v kosmetických salonech, ale jsou vhodné i na domácí péči.

Masku přiložíte na dokonale očištěný a suchý obličej. Maska krásně k tváři přilne, nikde se neodchlipuje. Díky vystřiženým otvorům pro oči, nos i rty snadno uvidíte, jak masku umístit. Nechte ji působit 15 až 20 minut. Všechny aktivní látky se vstřebají do pleti a až budete masku sundávat překvapí vás, že je už vlastně skoro suchá. Zbylou tekutinu, která na tváři zůstane vmasírujte lehce do pleti do úplného vstřebání.

Díky praktickému balení je maska výborná i na cesty, doporučuji přibalit s sebou do letadla, tam vám taková vzpruha pro pleť přijde vhod.

Vzhledem k tomu, že jsou masky na přírodní bázi, jsou vhodné pro každého. V Brně jsou k dostání v salonu Esthederm Brno v Novém Semilasse.

Esthederm Brno/ facebook

Esthederm Brno/ web