Správná a kvalitní péče o pleť je po třicítce základ. Chápu, že některé to nerady slyšíte, ale je to tak a mám to na sobě vyzkoušeno. Letos mě čekají další kulatiny, a tak s postupem času vidím, že pravidelná péče o pleť nese své ovoce. Pleť mám teď nejhezčí, co jsem kdy měla a můžu si vyrazit i bez makeupu. Do kvalitního krému se nebojím investovat, ale samy víte, že ne vše, co je dražší je opravdu funkční, a proto je nejlepší osobní doporučení a zkušenost ostatních kolem nás.

Jsem ve věku, kdy musím vybírat výživnější krémy a krémy proti vráskám. Ještě to není nic tak hrozného, ale ráda bych hlubším vráskám předešla. Se značkou KEORY YOUNG jsem velmi spokojená, nestává se, že by mi sedly z jedné řady oba krémy, jak na den, tak i na noc, a tady mi sedly oba! Mám denní i noční krém z řady TVÁ.

 

 

Na první pohled mě zaujalo krásné, čisté a jednoduché balení. Parádní je, že krémy jsou v airless lahvičkách, obsah je skvěle chráněn a celý vypotřebován do poslední kapky. Samotná aplikace je tak velmi snadná a čistá. Hned poté, co jsem krém poprvé vyzkoušela jsem si nemohla nevšimnout nádherné jemné vůně. Jak jsem se později dočetla, je to vůně japonská orchidej. A tak jsem se těšila na každé použití o něco víc.

 

 

I když to podle názvu nevypadá, KEORY YOUNG je česká značka, i proto je mi kosmetika moc sympatická. Produkty od KEORY YOUNG neobsahují parabeny, sulfáty, silikony ani chemické stabilizátory, to je další plus.

Po dvouměsíčním používání už můžu říct, že tyto produkty fungují. Ráno vstávám a mám hezky vyhlazenou a projasněnou pleť. Když byla venku fakt zima, tak jsem místo denního krému použila noční krém, který je hutnější a výživnější. Obsahuje totiž bambucké máslo, které pleť ochrání, ale i kyselinu hyaluronovou, kterou my holky potřebujeme už ve všech produktech nejlíp, a taky kombinaci peptidů. Pleť je napapaná a pevná.

Denní krém má perfektní konzistenci a je suprovým podkladem pod makeup. Krém nezatíží pleť, ani po několika hodinách se nelesknete. Díky účinným látkám, jako je Neodermyl, což je jedna z klíčových ingrediencí, se můžeme radovat z pevné pleti a mladistvého vzhledu, redukuje vrásky už do dvou týdnů a to i ty hlubší.

 

Jaro začnu s krásnou pletí, ne vždy tomu tak bylo!

Pokud byste rády vyzkoušely produkty KEORY YOUNG,  najdete je na všech pobočkách MEDICOM clinic, a nebo pro začátek objednat mini balení všech produktů, tak uvidíte, jestli vám sednou, tak jako mně.

 

KEORY YOUNG/ fb

KEORY YOUNG/ web