Určitě mi dáte za pravdu, že krásný úsměv je nádhernej pohled pro kohokoliv! Ke krásnému úsměvu patří i zdravé zoubky! Musím se přiznat, že patřím k těm, kteří si u lidí všímají zubů. Nevím proč, ale tak nějak mi vždycky sklouzne pohled na zuby. Zajímalo by mě, jak to máte vy!:)

Protože většina z nás má ze zubařů strach, tak vím, že svou návštěvu odkládá nebo se ji snaží srazit na minimum, což chápu, jsem jedna z nich, ale zase chci mít zdravý a hezký zuby, takže jsem se snažila najít nějaký kompromis!

Tou byla dentální hygiena a vybrala jsem si sympatický a šikovný holky z DUO SMILE. Pro mě velice důležitý krok, protože jen tak se někomu nesvěřím, jsem posera a mám strach z bolesti a když jsem viděla DUO SMILE, tak strach ze mě úplně spadl. Vše vám hezky vysvětlí, názorně ukážou, co vás čeká a samozřejmě s vámi vše prokonzultují. Jejich úmyslem není dělat člověku bolest, ale radost z hezkýho úsměvu bez bolesti. Je jasný, že jsou chvilky, kdy je to nepříjemný, ale to se dá buďto vydržet nebo s holkama vyřešit.

Pokud tedy hledáte někoho, kdo by se vám o zuby staral, můžu Hanku a Evu jen doporučit. DUO SMILE má za sebou léta praxe, jak v České republice, tak v zahraničí, mají za sebou stáž na Novém Zélandu a několik let sbíraly zkušenosti i ve Velké Británii. Myslím, že s těmito zkušenostmi se dokážou o vás a vaše zuby opravdu skvěle postarat a doporučit, co je vhodné zrovna pro vás.

Není to tady jen o dentální hygieně, ale celkově o estetické stomatologii, takže se dá domluvit na různých zubních úpravách, bělení a tak dále. Je tu i 3D rentgen, takže vybavení se vším všudy!:)

Brzy vám napíšu, jak probíhala má dentální hygiena v DUO SMILE, ať máte představu, pokud jste ji ještě nikdy neabsolvovali.

DUO SMILE najdete na adrese Pekařská 84 ve třetím patře.

DUO SMILE/ web