Dnes to bude něco o jídle pro děti. Ráda bych vám dala tip na výbornou věc, která v době, když jsem měla kluky malé, tak ještě nefungovala nebo jsem o ni nevěděla. Je to tip hlavně pro maminky. Jedná se o Kubíčkovi boxy pro děti, které vytvořil Farmbox.cz.

Se službou Farmbox.cz jsem velmi spokojena a budu ji vždy doporučovat svým přátelům, známým i vám, protože od nich beru boxy už skoro rok a vždy bylo vše perfektní. Ať se to týkalo jídla, které mi přivezli, domluvy, dopravy, prostě vše, tak jak má být.

kubik box

A protože se majitelé nedávno stali rodiči, začali přemýšlet i nad dětským stravováním, které se promítlo i na Farmbox.cz. My z něj můžeme jen těžit, je to skvělá novinka. Abych se dostala konečně dál a řekla více o boxech pro děti, tak jdu na to!:)

Kubíčkovy boxíky jsou farmboxy plné jídla, sestaveny dle výživových doporučení nutriční specialistky Libušky Chrtové. Tyto doporučení jsou určeny pro zdravá batolata, která netrpí žádným akutním či chronickým onemocněním a které mohou ovlivnit jídelníček vašeho děťátka.

Kubik kure

Výborné na tom je i to, že podle sestavy jídla v boxíku vás to krásně navede, co vlastně budete vařit… Pokaždé můžete vyzkoušet jiný boxík a udělat tak děťátku radost z pestré stravy.

Momentálně můžete vybírat z osmi boxíků, na výběr jsou různé zeleninové a masové boxíky. Každý box obsahuje hlavně hromadu zeleniny, výborné mléčné výrobky a některé navíc kváskové pečivo a  maso. Většina potravin je v bio kvalitě a maso pochází z volných chovů!  Vybírat můžete zde.

kubik zelenina

Za mě veliký palec nahoru! Věřím, že mnoha maminkám i tatínkům usnadní tato služba a Kubíčkovy boxíky život. Navíc se třeba i dostanete k potravinám, které byste v běžném obchodě nekoupili, ani by vás to nenapadlo a rázem si je oblíbíte vy i vaše dítě.

Dejte mi určitě vědět, jestli už jste tuto nebo podobnou službu vyzkoušeli a jak jste byli spokojení.

FARMBOX.CZ/WEB