O olejíčku Huile Prodigieuse od NUXE už bylo napsáno a řečeno hodně! Je to prostě produkt, který stojí za to mít doma:)

V řadě mých kamarádek i blízkých už ho mají vyzkoušený snad všichni a není nikdo, kdo by si stěžoval. Každý ho jen doporučuje, tak, jak to dělám i já.

I já vám tedy napíšu své pocity a názory z tohoto zlatého a voňavého pokladu:)

image

Dříve jsem tělové oleje vůbec nemusela, vadilo mi, že člověk po nich zůstane mastný a když se chce obléct, tak si zamastí i oblečení. Ale postupem času jsem si k olejům našla cestu. Bylo to hlavně díky mým kudrnatým, suchým vlasům.

Tento olejíček je ale v něčem jiný, než ostatní oleje. Je to suchý olej – to znamená, že ihned po nanesení se krásně vstřebá a necítíte mastnotu. Takže za mě, velké plus!

Olejíček se dá používat na obličej i tělo a naprostá bomba je použití na vlasy – v případě suchých a nepoddajných vlasů, jako mám já, opravdu ideální.

Na obličej ho nepoužívám, mám smíšenou pleť se sklonem k mastnější, takže by to asi nebyl ten nejlepší nápad.

Na tělo ho ovšem aplikuji hojně, hlavně na dekolt! Přijde mi, že stačí skutečně jen malá kapička oleje a namažete se skoro celá. Opravdu tento olej skoro neubývá:) I moje vlasy olejíček ocení – získají nádherný zlatavý lesk.

Co se týče vůně, tak jsem si všude četla, že olej moc krásně voní. No… já si chvíli musela zvykat. Parfemace na mě působí orientálně, což zrovna nemusím. Ale i na vůni jsem si rychle zvykla. Nepoužívala bych něco, co by mi nevonělo.

Pokud tento olejíček ještě nevlastníte, určitě to napravte, nebudete litovat!

Produkty NUXE koupíte ve vybraných lékárnách – více zde:  NUXE

V Brně ho koupíte nejlépe v Chytrých lékárnách, kde mají obecně velmi širokou nabídku produktů značky NUXE. Více zde: Chytrá lékárna/web, Chytrá lékárna/facebook

 NUXE/ facebook
 NUXE – oficiální web: NUXE/WEB