Dnes bych Vám chtěla představit naprosto dokonalou kuchařku. Není to jen tak nějaká kuchařka, najdete v ní daleko víc než jen recepty. Je to tak trošku jiná kuchařka, než jste zvyklí:) Právě proto se mi moc líbí.

Nedávno vyšla už v pořadí druhá kuchařka Denisy Bartošové s názvem Láskominy. Už sám název je velmi sympatický a každý si pod ním představí ty svoje oblíbené dobrůtky, že jo? Denisa je mistr v oboru dekor styling, její práci jste mohli vidět v časopisech Gurmet, Apetit nebo Albert v kuchyni. Její cit pro krásu se promítl i v interiérovém designérství, který předvedla v časopise Marianne bydlení, jako autorka Dekorové story.

Láskominy, to je výraz pro to, co máte rádi, co rádi vytváříte, vlastně si doslova hrajete. Láskominy jsou potěšením a sladkým slovem zároveň. Podle mě naprosto ideální dárek pro člověka, který rád vaří a vytváří, pro člověka, který zkrášluje svůj domov a baví ho to.

image

A co všechno Vás v kuchařce čeká? Třináct kapitol, které přečtete jedním tahem, jsou rozděleny podle měsíců v roce, takže si zde najdete nápady na kreativní, jednoduché dárky k různým příležitostem jako jsou třeba Velikonoce, Vánoce, Nový rok a další. Jedlý dárečky, který zvládnete vytvořit během několika minut, stát Vás budou pár kaček a hlavně budou originální. Vytuněný recepty, kterýma překvapíte osazenstvo doma i samu sebe a taky je tu vyhrazený prostor pro Vaše nápadité poznámky.

image image image

 

Pro inspiraci tu máte pár fotek, ale věřte, že tato kuchařka fakt stojí za to a rozhodně potěší, když s ní někoho obdarujete!

image image image

Z dárečků se mi moc líbí nápad na vytvoření bytového parfému, nebo třeba něco k aktuálnímu tématu Vánoc, jak si vytvořit svůj vlastní Adventní kalendář. Do svého tvoření můžete zapojit i děti, pro které to bude určitě zážitek. Holčičky si s Vaší pomocí můžou udělat panenky z kolíčků a kluci zase skládací autodráhu!

image image image image

Už brzy Vám napíšu pár receptů právě z této krásné kuchařky!

Kuchařku zakoupíte v e-shopu nakladatelství SMART PRESS.

Díky Lifestylebrno.cz a nakladatelství Smart Press si můžete užít 25% slevu na všechny tituly při zadání kódu: Vanoce.

Podrobnosti o slevě:   Sleva 25 % z původní ceny na všechny tituly přes www.smartpress.cz

Trvání akce: do 30. 11. 2015 (včetně)

Sleva je počítána z původní maloobchodní ceny v Kč (to je ta vyšší na webu)

Slevový kód „Vanoce“ zákazník uplatní v nákupním košíku po zakliknutí „Použít slevový kód“, kde se objeví řádek pro uvedení kódu. Sleva se zákazníkovi automaticky odečte.

Každý zákazník může slevový kód v rámci kampaně využít opakovaně.

Knihy lze vyzvednout osobně v redakci nakladatelství Smart Press, Velflíkova 1417/12, Praha 6 po předchozí telefonické domluvě (tel. 233 320 075) nebo v Distribučním centru Lišov, Nová 596, Lišov také po předchozí telefonické domluvě (tel. 608 265 336). V případě nákupu knihy na dobírku zaplatí zákazník poštovné a balné dle vlastního výběru

  1. Česká pošta 110 Kč
  2. DPD 140 Kč

Nelze platit platební kartou. K nákupu není potřeba registrace.

Sleva se nedá kombinovat s jinými slevami a akcemi a nevztahuje se na náklady spojené s dodáním zboží (poštovné a balné). Sleva platí do vyprodání zásob.