Dlouho jsem vám nenapsala nic na téma kosmetiky, tak dnes to hodlám napravit!:)

Vím, že jste rády za kvalitní doporučení, stejně tak jako já. Přece jen si ty nejlepší tipy předáváme navzájem. V dnešním článku se rozepíšu o produktu, který považuji za opravdovou, nejen, letní vychytávku, která nám holkám zpříjemní život.

Kosmetickou vychytávkou je SunShine Care pudr od mé oblíbené kosmetické značky Institut Esthederm. Jestli jste o této kosmetice doposud neslyšely, tak se informujte, mě provází už více jak deset let a řekla bych, že moje pleť je lepší a lepší:) Tady na webu můžete najít několik článků.

Ochranný SunShine Care pudr od Institut Esthederm je novinkou této značky a já ho začala používat před několika měsíci! Tento pudr chrání pokožku před možnými poškozeními spojenými se sluncem a znečištěním. Je určen pro středně silné slunce, takže v našich podmínkách stačí. Dalo by se říct, že je to takový 20SPF.

Pokud se vám v létě příčí nosit make up, tohle je skvělý řešení, jak ho úplně vynechat. Hledala jsem nějaký kompromis, jak se v létě vyhnout make upu a pleť mít přesto chráněnou a upravenou.

Pudr má uni odstín, který sedne všem a navíc ma zlatavý nádech. Jste jako dotknuté sluncem. Tento rok vynechávám opalování obličeje. Přes zimu jsme díky kosmetice Institut Esthederm zlikvidovaly pigmentové skvrnky na obličeji, které mě trápily. Přes léto bude pleť odpočívat. Mám speciální krém, který nepropustí UVA ani UVB záření, tedy se vůbec neopálíte, je od stejné značky. Abych přece jen nějakou tu barvičku ve tváři měla, tak letos používám samoopalovák a na něj SunShine pudr. Pleť působí projasněná a svěží.

Koupit ho můžete v Esthederm Brno, kde si ho můžete i vyzkoušet.

Esthederm Brno/ facebook

Institut Esthederm/ web