Při cvičení ve fitku jsem přemýšlela, jaké tipy bychom vám společně s holkama trenérkama mohly předat, abyste si užili léto! Společně jsme daly dohromady základní rady, které už pravděpodobně znáte, nicméně nikdy není špatné si je připomenout!

Takže tady jsou:)

Ladies Gym tipy na léto
• Nezapomínejte na pitný režim a v létě to platí dvojnásob. Vhodné jsou ovocné čaje, čistá voda nebo naředěné ovocné či zeleninové šťávy. UGOva čerstvá šťáva Vás nejen zavodní, ale i zasytí. Parádní je špenátová s citronem, jablkem a mátou.
• Pozor si dávejte na alkohol! Jsou to pouze prázdné kalorie, které nejsou vhodné ani do letního jídelníčku. Pokud ale přece jen nechcete vypadat jako suchar, dejte si kvalitní suché bílé víno nebo lehký střik.

973a0b9f8fae0aa100df6ce1060e386a
• Kávu doprovázejte vždy sklenkou vody! V Ladie´s Gym Vám kávu udělají i s sebou do kelímku.
• Čerstvé ovoce i zelenina je v létě všude téměř na dosah ruky, využijte toho! Skvělé je kombinovat ovoce i s různými bylinkami, už jste zkusili jahody s mátou a trochu limetky nebo balsamica – osvěžující lahoda! Nezapomínejte však, že ovoce je sladké i v létě a dávat si jej neomezeně večer není ideální, všeho s mírou!

f510c5678dde57087e148946a937bcba
• Pozor na grilování, které je k tomu v létě jako stvořené! Nemusíte si ho odepírat úplně, ale místo přílohy si dejte salátek nebo grilovanou zeleninu, majonézový dresing vyměňte za odlehčenou jogurtovou variantu. Skvělé jsou také dipy z avokáda – rozmačkané avokádo, limetka, sůl, pepř a případně ještě podle chuti můžete přidat česnek nebo rajčata.

84ac97ad808fdafc74061e526ef8c648
• Máte chuť na sladké? Sledujte FB Ladies gym, naleznete tady spoustu skvělých, ale především zdravých receptů! Jako například tento: Bounty tyčinky bez výčitek
• Nevíte co si dát před cvičením, když máte trochu hlad? Vaše tělo potřebuje energii, takže ovoce nebo musli tyčinka je určitě vhodná volba. Naopak po cvičení Vaše tělo potřebuje bílkoviny – proteinový nápoj Vám rády namíchají přímo ve fitku!
• Přijďte si do fitka pro svůj MIXIT – mají tady musli, kaše, tyčinky. Zkrátka celé snídaňové menu. Pohodlně si jej zabalíte i s sebou na dovolenou!

  • Nechte se v Ladies Gym hýčkat například kokosovou masáží, která je na léto a vysušenou pokožku ideální!

Užijte si léto!

Ladies Gym/ WEB

Zdroj fotek: Pinterest