Můj vztah k módě je velice kladný, to jste si už jaksi mohli všimnout. Ale co postupně zjišťuju, tak je vývoj mého výběru, co se věku týče. Poslední dobou hodně tíhnu k módě od návrhářů. Dříve mě oslovovali hlavně zahraniční návrháři, ale jejich kousky se tady nedaly sehnat. Takže jsem spíš jen pokukovala a nechala se inspirovat. Čím jsem starší zjišťuji, že se moje skříň plní oblečením od českých návrhářů. Začalo to kouskem od Ivany Mentlové a zdárně pokračuji dál. V Brně jsem si našla taky své oblíbence od kterých mě oblečení vyloženě baví nosit. Dá se s ním totiž doslova hrát, nejsou to náročné kousky. Jde o jednoduchou módu tedy výborně kombinovatelnou.

A co mě vede právě k tomuto výběru? Určitě jsou to materiály a střihy, taky originalita a baví mě i to, že stejných kousků je jen pár, nesmím zapomenout kvalitní zpracování, tedy dlouhou životnost.

V Brně na Jakubské máme Rebelion Store, kde jsou k dostání právě návrhářské kousky, většinou od českých návrhářů. Sám Rebelion tu má svoji kolekci, která se nám pomalu ale jistě začíná rozšiřovat. Na tento moment jsem se moc těšila. Jsem zvědavá na všechny kousky, které bude kolekce mít. Z minulé kolekce jsem totiž unosila celkem hodně oblečení a budu ho nosit stále. Byla to podzimní teplejší kolekce a teď to budou spíš letní věci.

Pro inspiraci jsem Vám nafotila vybrané kousky oblečení různých návrhářů. Jedno mají společné, dokáží podtrhnout ženskost a jsou moc pohodlné. Některé šaty se tu dokonce dají nosit třeba na pět a více způsobů, takže můžete být pokaždé jiné v pořád stejných šatech.

Rebelion Store najdete na ulici Jakubská 123.

Rebelion Store/ facebook

Rebelion Store/ web/ eshop