Skvělej brněnskej brand HOTDOG apparel jsem vám tu už představovala. Tento sympatický projekt vyrábí originální doplňky pro psiska a jejich páníčky!

Vidím to jako super nápad, jak oživit život s hafanem. Myslím si, že naši pejsi jsou pro nás jako děti a chceme se jim věnovat a být jim co nejblíž. A právě s těmito kousky si můžeme zpříjemňovat život.

Když jsem si HOTDOG apparel poprvé všimla, tak jsem ani nechtěla věřit tomu, že jde o brněnskou značku. Na první pohled jsem se zamilovala. Hlavně do jejich úžasných tílko-šatů, které můžete mít právě stejné s vašim pejskem. Když jsem pak na vlastní oči viděla i zpracování pelechů, sedacích vaků, baťůžků a všeho dalšího, tak jsem hned pár kousků pořídila. Tuto značku velmi ráda podpořím, protože vím, že jde o kvalitní produkty.

 

 

Samotný design produktů je líbivý, krásně barevný a originální. Když si domů pořídíte jejich sedací pytel, je to v podstatě designový kousek, který přitáhne pozornost a doma se bude vyjímat. To stejné platí u pelíšků. V nabídce je několik velikostí, opět ho můžete sladit s ostatními produkty. Pelechy mají snímatelné potahy, které jdou snadno prát nebo jen očistit. Spodní část pelechu je protiskluzová. Údržba je tedy velmi snadná, a toho si například já cením.

Jejich tílko-šaty v super designech venčím hodně často  a taky poutají pozornost. Jsou v krásných barvách a příjemných materiálech. Na léto značka ideál.

A abych nezapomněla, mají božský šatičky v mintové barvě, taktéž pro Tebe a raťafáka. Na ty mi od vás přišlo hned několik dotazů. Nosím je často a mají velký úspěch! Jsou moc pohodlný a vhodný na téměř každou příležitost.

HOTDOG apparel/ web/ eshop

HOTDOG apparel/ facebook