Venku je konečně krásně a nás holky to láká hlavně na opalovačku! A dnešní téma je na světě! Ráda bych vám dnes o opalovaní napsala pár řádků. Všichni víme, že v posledních letech je sluníčko víc agresivnější a my bychom se měli před ním chránit…

Jsem typ, který sluníčko miluje. Potřebuji ho, dodává mi energii a kdykoliv můžu, tak se sluníčku vystavím. Ráda se opaluju, ale zároveň vím, že se před opalováním musím chránit opalovacím krémem. Navíc trpím sluneční alergií, takže přesně vím, kdy mám „stopku“. Jakmile se mi alergie objeví, vím, že je čas přestat.

Opalovacím krémům s vysokým faktorem jsem se celkem dlouho vyhýbala, vždy jsem si říkala, že si vystačím maximálně s 20 SPF, chtěla jsem být co nejvíc opálená za nejkratší dobu…však to určitě znáte. Od té doby, co mám děti, jsem faktory zvýšila. Je pro mě samozřejmostí, že malé děti potřebují tu nejvyšší sluneční ochranu, ale jak se vyznat na trhu plném opalováků, který je ten nejlepší?! Odzkoušela jsem jich několik a s radostí všem maminkách doporučím značku BIODERMA. Opalovací krémy spolehlivě vaše děti ochrání a vy tak nemusíte mít strach ze spálení. A jak se tak říká, tak většinou to, co je dobré pro děti, bude dobré i pro mě. Takže jsem se vrhla na to vyzkoušet značku BIODERMA i na sobě.

Aby jste se vyznali v nabídce všech opalovacích produktů, které značka BIODERMA nabízí, tak pro vás připravili, přehledný web, zaměřený právě na opalování s názvem PHOTODERM.CZ. Dozvíte se tu zajímavé informace a tipy k opalování a zároveň si můžete o produkty zasoutěžit a vyzkoušet je tak na vlastní kůži zdarma.

Vybrala jsem pro vás pár odzkoušených krémů a pár novinek, ze kterých jsem nadšená a o kterých Vám napíšu.

Photoderm MAX Aquafluid SPF 50

image

Produkt, který jsem už dlouho hledala. Vážně! Protože mám smíšenou až mastnou pleť, tak jsou na mě všechny opalováky dost mastné a za chvíli se lesknu jako zrcadlo. BIODERMA minulý rok uvedla novinku – opalovací fluid s matnou texturou. Tento aquafluid Vám zajistí maximální solární ochranu pro všechny typy pleti. Navíc má dlouhodobý hydratační účinek, pleť krásně zmatní a bojuje proti předčasnému stárnutí. K dostání je buďto jako klasický opalovací krém nebo jaké tónovací krém, na výběr máte buď světlý, nebo tmavý odstín. Mám ho odzkoušený, používám tónovací tmavší a jsem nadmíru spokojená.

Photoderm BRONZ olej SPF 30

image

Další super produkt na opalování. Je to suchý olej, který obsahuje komplex BRONZ, což znamená stimulaci přirozeného opalování. Má velmi příjemnou texturu, která nemastí. Vždy jsem se vyhýbala olejům, kvůli mastnotě a tento je perfektní. Můžete ho použít, jak na tělo, tak i na tvář a vlasy. Dokonale Vás ochrání a ještě získáte krásnou bronzovou barvu. Složení je bez alkoholu, parabenů – respektuje kožní hydrolipidický film, zajišťuje nejlepší toleranci.

Photoderm SENSITIVE SPF 50+

image

Pro mě jeden z nejdůležitějších produktů, abych se vůbec mohla slunit a pokračovat v opalovaní delší dobu. Je to mléko s nejvyšší možnou ochranou na trhu zesílenou o patent Active Defense. Zvyšuje bezpečnostní práh fotosensitivní pokožky. Je tak určen pro pokožku netolerantní vůči sluníčku. Jsou to například zmíněné sluneční alergie, Vitiligo, albíni a další. Má přijemnou, lehkou texturu a je voděodolný.

PHOTODERM SPRAY SOLAIRE SPF 15

image

Tento sprej obsahuje vysoce účinný UVA/UVB filtr a hloubkově ochraňuje pokožku. Je to lehce roztíratelný, nemastný sprej s hydratačním účinkem. Pro mě taková lehčí ochrana, která poslouží spíš ke konci léta. Krém je moc příjemný, skoro ho na sobě necítíte a přesto Vás ochrání. Je voděodolný.

Photoderm KID Opalovací pěna pro děti SPF 50+

image

Novinka minulého léta pro děti, kterou jsem moc uvítala. Je to příjemná, lehká pěna, která se dobře roztírá a krásně voní. Maximální solární ochrana adaptovaná pro citlivou pokožku dětí. Exkluzivní patent buněčné bioochrany zesílený o Peptide C, který zajištuje dětem optimální ochranu proti škodlivým účinkům UV záření. Je hypoalergenní a nekomedogenní, supr varianta pro vaše děti na léto. Doporučuji!

PHOTODERM MAX SUN SPRAY SPF 50+

image

Poslední krém je varianta pro celou rodinu. Opět poskytuje nejvyšší možnou ochranu. Obsahuje patent buněčné bioochrany – poskytuje zesílenou ochranu buněk až na úrovni jejich DNA. Lehce roztíratelný, voděodolný a voňavý krém. Ideální řešení sebou na dovolenou. Nezapomeňte se natírat několikrát za den a krémem nešetřete. Vaše pokožka vám to pak vrátí!

Užijte si opalovačku!

ODKAZ: BIODERMA ČESKÁ REPUBLIKA/facebook