Letní období je nádherný, myslím, že se na něj těšíme už všichni! Kdybych mohla mluvit za sebe, tak se těším neskutečně, letošní rozjezd je ale trošku pomalejší. Nevadí, berme to jako přípravu:)

A tak vám ještě předtím než nám venku začne pořádnej pecen napíšu o pár vychytávkách od kosmetické značky Kiehl’s, která nám letní čas pomůže ještě víc zpříjemnit.

Neměli bychom zapomínat na to, že v létě je starostlivost o pokožku a pleť zase trošku jiná než v průběhu roku. Ovšem už je tolik možností a tolik kosmetických značek nabízí opravdu top produkty právě na léto, že si můžeme vybírat. Dnes vám představím svůj letní výběr od Kiehl’s. Jsou v něm tři produkty, které vidím jako vychytávky.

Glow Formula Skin Hydrator

Výborný produkt, který vám na léto může zcela nahradit make up. Pokud patříte mezi ty, které v létě nechávají pleť dýchat a dávají jí volnost od nánosů makeupu, volí spíše přirozenost a rozjasněnou tvář, pak tento produkt bude vaše jednička. Mám smíšenou pleť, mastnější čelo a nos a suché tváře, tento hydratační elixír si s ní poradil skvěle. Ihned po nanesení je pleť jakoby vyhlazená a jemnější, díky minerálům projasněná. Pokud jste zvyklé na hutnější konzistenci krému, pak můžete Glow kombinovat i s vaším oblíbeným krémem, kdy je buď smícháte dohromady nebo nejprve nanesete svůj krém a poté Glow.

Já jsem Glow teď dokonce zkoušela přidat do svého oblíbeného make upu a byl z toho super rozjasněný efekt. Doporučuji vyzkoušet. Pleť je po něm šťavnatá. Glow je vhodný pro všechny typy pleti a moc hezky voní. Předností je 95% přírodních ingrediencí!

Calendula Serum – Infused Water Cream

Lehounký hydratační krém z měsíčku lékařského obohacený o sérum je taky ideální volbou na léto. Svou texturou je extrémně jemný, ale díky bylince dokáže s pletí udělat hotové zázraky. Pleť se v podstatě ihned po nanesení krému zklidní a osvěží. Pokud byste to náhodou přehnali s opalováním, tak použijte tuto sos vychytávku. Pleť je na dlouhou dobu hydratovaná a dokonce se povrch pleti hezky zjemní, tím pádem i projasní. Na zimu by byl tento krém asi málo, i když mastnějšímu typu pleti by mohl stačit.

Ultra Light Daily UV Defense SPF50

A to nejdůležitější na konec. Vysoká SPF ochrana obličeje! Nevím, jak vám, ale mě přijdou skoro všechny opalováky určené na obličej hodně hutné. Řekla bych, že až ucpávají pleť. Kiehl’s má ultra lehký opalovák s nejvyšší možnou ochranou SPF 50. Tento krém poskytuje pleti pocit lehkosti, nezanechává pocit mastnoty. Neucpává tedy póry, jako ostatní těžké opalováky a nedělají se po něm pupínky. Použít se dá i jako krém pod makeup.

Pokud byste rádi vyzkoušeli všechny zmíněné produkty, stačí na prodejně požádat o vzoreček.

Butik Kiehl’s najdete v Olympii.