Krásný ráno, Lifestyloví moji, dnes bych Vám chtěla napsat pár řádků o mých pocitech, které v sobě mám!

Je tomu rok, co jsem odstartovala život projektu LifestyleBrno a musím říct, že ničeho nelituji, naopak, jsem moc šťastná za tento krok! Bez toho bych nezažila rok, který mi dal tolik nových lidí, nových zkušeností, zážitků! A to se počítá, přesně tyto hodnoty ve mě zůstávají, díky nim se můžu dále vyvíjet, padnout na drž*u a zase vstát, zdokonalovat se, přemýšlet, jít dopředu. A Vy v nich hrajete jednu z hlavních rolích, jste čtenáři, dáváte mi zpětnou vazbu, tolik zpráv, co mi od Vás přišlo! Tolik krásných povzbuzujících zpráv, že jsem tomu ani sama nemohla uvěřit, kolikrát jsem viděla Vaše jméno úplně poprvé, nevím, že mě někdo takový sleduje a Vy mi píšete jakou jsem pro Vás inspirací a z dálky potichu mě sledujete. Je to krásný pocit to vědět!

Teď když se nad tím zamyslím, tak jsem vlastně ještě nedostala žádnou negativní reakci, a to se pořád mluví o tom, jak jsou lidi špatně naladění, závistiví, nepřející! Tak Vy moji Lifestyloví, takový nejste!:) Věřím, že mě sledujete, protože chcete a baví Vás to, no a samozřejmě tu mám samé inteligentní čtenáře, kteří nemají čas a zapotřebí si negativními pocity zaplácávat život:)

Tímto Vám chci poděkovat za Vaši podporu a všechno, co jsem zmínila v řádcích nahoře.

Pokud budete mít čas a náladu, tak mi napiště, jak se Vám LifestyleBrno líbí, co byste třeba změnili nebo i Vaše pocity!

Mějte krásnej den!

Vaše Terez ( tu už mi asi nikdy nikdo neodpáře! A já tu „Terezku“ kdysi tak nesnášela, teď bych za ni dala nevím co!:))