Holky, dnes tu mám tip hlavně pro vás, které si přejete mít krásné přírodní řasy. Možná by to mohlo přesvědčit i ty z vás, co si je necháváte prodlužovat umělými řasami. Stále přibývá těch, které preferují přirozenost a já jsem jedině pro!

image

Sama jsem lifting řas vyzkoušela a byla jsem ve finále mile překvapená. Řasy se díky zatočení dovrchu prodloužily a udělaly takové to otevřené oko. Můj pocit byl, že působily i hustší, no prostě viditelně mnohem hezčí. A to vše bez použití řasenky. Když si řasy necháte zároveň nabarvit, není potřeba si je malovat, takže máte nějaký ten týden klídek a oko vypadá upraveně. Vydrží to celkem dlouho, počítejte až 6 týdnů.

Hlavně teď v létě je to extra pohodlné, když jste třeba celý den u vody, na dovolené u moře nechcete se líčit. Takto vypadáte jako nalíčená, ale přitom nejste. Stačí kolikrát jen nabarvit řasy a oči se zvýrazní.

Jak takový lifting řas probíhá?

Klasicky zalehnete na lehátko a necháte se hýčkat. Takže si vlastně i odpočinete.

V The Brows salon Brno si můžete vybrat dokonce ze dvou variant natočení řas.

První je lifting se značkou My Lamination, která vyhrála spoustu světových ocenění.

Druhé je filler se značkou Inlei. Rozdíl je jen v závěrečné péči, kdy se u liftingu dává nakonec výživný botox na řasy a u filleru speciální sérum. Sérum vydrží na řasách déle a pronikne dovnitř řas, proto je filler ošetření o něco dražší.

Oboje metody jsou velmi šetrné a natočení vydrží 4 – 6 týdnů. Během obou procedur se řasy můžou barvit.

Všechny použité produkty jsou zcela bezpečné pro vaše oči, zároveň posilují přírodní řasy a dodávají jím svůdný efekt prodloužených řas bez jakéhokoliv poškození.

Celé ošetření trvá tak hodinku a vy odcházíte s krásnými řasami.

The Brows salon Brno najdete na Stránského 28.

The Brows salon Brno/ facebook