Dnes bych vám chtěla napsat něco o důležitých kouscích naší dámské garderoby a tím je spodní prádlo! Můj vztah ke spodnímu prádlu je velice kladný a mám prádla fakt spousty. Velký vliv na to mělo i to, že moje maminka po dlouhé léta vlastnila obchod se spodním prádlem, takže jsem vlastně byla vždy u zdroje a nikdy neměla dost!:) Sice mě příroda moc neobdařila, ale i tak si ráda koupím pěkné a kvalitní spodní prádlo. Ten pocit je pro mě důležitý.

Protože vím, že pro některé z vás je to docela fuška sehnat kvalitní a ještě k tomu pěkně vypadající prádlo, které  zároveň splní svoji funkci, tak vám dám tip na jeden fajn obchod, kde ho seženete.

image

Název obchůdku je výstižný, jmenuje se Madam podprsenka. A to zcela oprávněně, protože tu najdete opravdu krásné a jedinečné kousky všech možných velikostí.

image image image

Pokud máte problém sehnat svoji správnou velikost podprsenky, věřte, že tady si vyberete. Madam podprsenka totiž nabízí více než 120 velikostí skladem. Velice se tu dbá na osobní přístup, který je při výběru té správné velikosti podprsenky důležitý. Můžete tu proto očekávat pomoc s výběrem správné velikosti, doporučení střihu a také vás tu naučí, jak prádlo správně oblékat a pečovat o něj, aby vám vydrželo, co nejdéle.

image image image image

Vybírat zde můžete z několika značek spodního prádla, které většinou pochází z Francie, takže tu najdete známe značky Lise Charmel, Primadonna, Simone Perele, Marlies Dekkers ale i sportovky Panache, oblíbené Calvin Klein prádlo nebo stahovací prádlo od DKNY.

Všechny kousky spodního prádla v obchodě jsou vybírány s citem a jde to vidět, protože tu snad nebyl jediný, co by se mi nelíbil!

image image image

Madam Podprsenku najdete na ulici Hybešova 46. Parkovat můžete před obchodem, takže i to je velkou výhodou obchodu v centru Brna.

Madam Podprsenka/Facebook

Madam Podprsenka/WEB