Mám pro vás další tip na očistu těla! Jaro je na očistu těla nejlepším obdobím, tak si zvolte takovou, která je pro vás ta nejvhodnější.  Psala jsem tu už o více různých detoxech těla, stačí si jen vybrat a začít.

Tento rok jsem začala jako obvykle pročišťujícím čajem Lymfodren a poté užívám nápoj MAGU. Pokud vám samotný název nic neříká, zatím jste o něm neslyšeli, pak vám ale určitě něco řekne, když napíšu kombucha! Je to nápoj z této houby, nebo jak kombuchu nazvat?

 

 

MAGU je dávka zdraví v lahodném nápoji několika příchutí. Podporuje trávení, očistu střev a tím ochraňuje imunitu! Myslím, že kombuchu nápoj jsme už v životě ochutnali asi všichni, ale většinou ji kvůli chuti dál nepili. No, není to zase tak lahodný nápoj, ale dá se zvyknout. MAGU nápoj je upravený právě tak, aby udržel všechny živiny a zároveň byl chutný. Přidává se do něj totiž různé ovoce nebo zelenina.

V jedné láhvi jsou dvě dávky, doporučuje se pít nalačno. Musela jsem si na něj ráno zvyknout. Obvykle nepiju neperlivé nápoje a ráno na lačno už vůbec, ale zvykla jsem si a teď po čtrnácti dnech mi to nedělá sebemenší problém. Je to lehce perlivý nápoj a vybrala jsem příchuť Razzbery, což je kombucha s kvašenými malinami, zázvorem a limetami. Na výběr je hned několik různých příchutí, můžete si objednat i mix všech a ochutnávat, která je ta nej. Objednala jsem malinovou příchuť kvůli tomu, že jsem chtěla dávat MAGU i mým synům a věděla jsem, že budu muset vybrat něco sladšího. A vyplatilo se.:)

 

 

Pokud byste rádi vyzkoušeli, můžu vám MAGU jen doporučit, je to nenásilná forma očisty. Samozřejmě je fajn, když připojíte i zdravou formu stravy a pohyb. My jsme pozorovali výsledky postupně už od prvního týdne. Skvěle se vám upraví zažívání a cítíte se celkově lehčí, nemáte takový hlad a nemám takové chutě na sladké. V této očistě chci minimálně ještě měsíc pokračovat, protože cítím, že jsem pro své tělo zvolila správně. MAGU má v sobě živé kultury, miliardy probiotických bakterií, působí tedy podobně jako probiotika.

Vaše střeva tak dostanou dokonalou očistu, a to je základ zdraví.

MAGU/ web/ eshop