Krásných míst, kam se můžeme vypravit třeba jen na víkend a užít si tak fajn pohodu a vymanit se z každodenního shonu, není nikdy dost! Proto vám o jednom takovém dnes napíšu.

Má skromné jméno Mezi Plůtky a najdete ho v malebném prostředí Beskyd na Čeladné. Místo, které vás dostane hlavně svým klidem a atmosférou. Dalo by se říct jednoduché a přitom velké. Je tu znát velký cit pro detail!

 

 

Butikový hotýlek, kdysi historické stavení, vám nabídne čtyři různé pokoje a dostatek soukromí. Dům je obklopen velikou zahradou s dokonalým koupacím jezírkem s lekníny. Už jen ten pohled stojí za to! Je to přesně to místo, kde vám bude tak dobře, že nebudete chtít odejít.

 

 

Majitelé citlivě zrekonstruovali historické stavení a propojili ho s moderním designem. Na své si tu přijdou milovníci minimalismu a prostoru. Není tu recepce a restaurace jako v klasickém hotelu. Ale najdete tu obývací pokoj, jídelnu a knihovnu, tyto místnosti fungují jako potkávací prostory. Jsou tu dvě kuchyně, první je samoobslužná, připravená hlavně k servírování nápojů a drobnějšího občerstvení. Ve druhé kuchyni se připravují snídaně a večerní 3chodové menu podávané podle přání hostů.

 

 

Můžete si tu rezervovat pouze pokoj, ale je tu i možnost pronajmout si celý dům, který má kapacitu maximálně 12 osob. Taková menší svatba tu musí být nádherná.

 

Mezi plůtky/ web