Mlsnou holku určitě znáte vy všichni, kdo jste na sladké! Já sem chodím pro ty nejlepší skořicové šneky.

Kavárnička plná výborných sladkostí se nedávno přestěhovala na novou adresu, a to na Poštovskou 1, pár kroků od původního místa. Prostory jsou teď daleko větší, je tu místo i na sezení a venku hezká zahrádka. Interiér sladěný do příjemných barev. Čekají tady na vás plné vitríny sladkostí, už jen pro oko lahodící. Dokonce tu můžeme vidět i na samotnou výrobu všech možných dobrot.

 

 

Na začátku byla Mlsná holka hlavně o donutech. Ochutnat jste mohli donuty všech možných příchutí. Nejen, že krásně vypadaly, ale taky tak chutnaly. Těsto už bylo dokonale vychytané, takže vydržely i několik dní. Postupně přibývaly další sladké dobroty jako makronky, právě zmínění skořicoví šneci nebo třeba cronuty.

 

 

A teď na novém místě, to je doslova sladký ráj! Nádherně zpracované dezerty, které jsou ručně dělané a z kvalitních surovin. Myslím, že pohledem na tyto sladké skvosty se pokochá nejeden z nás. Vyzkoušela jsem krásně načančané tartaletky a teď mě láká dezert jménem éclair, opět jsou tu připraveny na několik způsobů. Pokud patříte mezi milovníky větrníků, pak taky nepřijdete zkrátka, i ten tu najdete v originálním pojetí.

 

 

Je zde i možnost objednávky dortu na oslavy. Já ji využila už dvakrát a byla jsem spokojená.

 

 

Návštěvu této kavárny vám určitě doporučuji. Na mě působí velmi příjemně a hlavně si pochutnáte!

Mlsná holka/ web

Mlsná holka/ facebook