Jak to bude letos vypadat s módou? O tom už jsem vám něco málo napsala na facebooku a abyste to měly hezky pohromadě, tak se konečně dostávám k článku.

Vypadá to pestře, holky! Navrací se plno trendů, i když nevím, jestli je zrovna my využijeme! Jsou to poněkud hravé a divoké trendy, které se nelíbí každému. Ani já nejsem člověk, který by se řídil trendem. Mám svůj styl, podle kterého mě poznáte a ten si jedu pořád. Měla bych ale napsat, že poslední roky mám radši v módě jednoduchost a za nadčasový kousek neváhám připlatit.

Letošní jaro vidím jako návrat devadesátek, možná i osmdesátek, samozřejmě už v trošku jiném stylu. Berte to jako inspiraci, nikoho nenutím, aby se tak oblékal a zároveň nikoho nesoudím, podle toho, jak se obléká. Móda mě baví, tak vám o ní ráda píšu, třeba zrovna vás bude článek inspirovat. A myslím, že vás některé trendy i pobaví:)

Ponožky v otevřených botách

Někdo by řekl, a co to je za novinku? To tady vidíme každej rok v létě! To je pravda, ale tentokrát je to ve stylu. Někdo řekne hned ne, někdo se k tomuto trendu propracuje později, jiní řeknou super! A to se mi líbí, přece nejsme ovce bez názoru, proto jsme každej jinej! Ale pojďme se podívat, jak se to teda letos nosí! Jde většinou o ponožky sportovního stylu v kombinaci s otevřenými sandálkami na podpatku. Ale taky jsou vidět ponožky síťované, průhledné, prostě pestrost a barevnost, to se nosí. Nemyslím si, že v tomto jsou stanovena nějaká pravidla, ty ať si každý určí sám!

Ledvinky

Obrovský boom hlásí ledvinky. Jak já jsem je neměla ráda, ještě že jsem je nemusela nosit! Tentokrát jsou ledvinky fakt promakaný. Návrháři si s nimi pohráli tak, aby jste si je mohly vzít ke všemu. Ať už jde o drahý kožený kousek nebo sportovní ledvinku v mnoha barvách. Záleží jen na vás, jestli budete tento trend následovat. Pokud narazím na kousek, který se mi fakt líbí, tak se mu nebráním, ale kolem pasu ji u mě neuvidíte!:)

Květy všude

Jaro bude rozkvetlé a to nejen v zahrádkách, ale i na oblečení. Frčí totiž květy, a to všude. Šaty, saka, kalhoty, boty, kabelky. Tady pozor na kombinace, taková divočina se kombinuje celkem těžko, ale vy to zmáknete! Takový outfit vás celkově omladí a osvěží, jděte do toho a nechte se rozkvést, holky! Tento trend je, řekla bych, jeden ze snesitelných:)

Třásně

Pamatujete si záclonový třásně? Tak to je přesně ono! Záclonovky a taky všude! Trička, šaty, boty, všude vlají třásně. Letos je to fakt hodně divoký a já sama jsem zvědavá, jak se v Brně odvážeme! Dívejte se na kousek oblečení celkově, pokud to bude nadčasovka, nebojte se, třásně můžete ustřihnout:)

Matchy – matchy

Trend, který se mně osobně líbí. Jde o outfity sladěné do jedné barvy nebo vzoru. V tomto bychom se mohly najít všechny. Lehce kombinovatelné kousky s kterými si pohrajete. Tady už záleží na barvách, které preferujete a vzory, které máte rády. K nim letos patří kostka, neboli Colombo style, který se bude nosit hlavně na cigaretových kalhotách nebo sakách, což nahrává kancelářské módě.

Zdroj fotek: pinterest