O tom, že barber shop MR FOX bude mít bratříčka už jsem Vás nedávno informovala, ale tenkrát ještě nebylo odtajněno místo!

Dnes už vím o tomto novém projektu potřebné info, tak s radostí předávám dál! MR FOX je ryze mužskou záležitostí, jde o barber shop, ve kterém si naši pánové můžou užít péči o své vlasy, vousy, pleť a to ve velice příjemném prostředí.

MR FOX Business Lounge bude situován v AZ Tower v druhém patře, přístupnost i s parkováním v podzemních garážích bude pohodlná. Těšit se můžete na elegantní prostor ve stylu Art Deco, které Vám navodí klidnou relaxační atmosféru, díky tlumenému osvětlení, relaxační hudbě a kvalitním službám se budete cítit jako králové.

Každý klient bude usazen do soukromé suity, kde nebude nikým rušen a bude se moci, co nejvíc zrelaxovat před důležitou obchodní schůzkou nebo po ní. Na tomto místě probíhá stříhání a další péče o dokonalý vzhled. Interiér je krásný, upoutá Vás na první pohled. Teda dovedu si představit i něco takového pro nás holky, co říkáte?:)

V MR FOX je kladen důraz na individuální péči a přání klienta. Proto je tu vše uzpůsobeno tak, abyste se cítili pohodlně. Věřím, že jakmile tuhle službu jednou vyzkoušíte, budete se vracet.

Bude tady i velký podsvětlený display s těmi nejlepšími parfémy anglické parfumérské špičky Penhaligon’s, holicí potřeby, vlasové pomády a produkty na vousy.

Otevírá se na podzim, ještě Vám dám vědět, kdy přesně!

Dámy, pokud byste rády dopřály svým drahým polovičkám tento servis, k dispozici jsou dárkové poukazy.

MR FOX/ web