Holky, hlavně vy budoucí nevěsty, dnes bude článek věnován výhradně svatebním šatům! A to ne ledajakým! Do mého oblíbeného svatebního salonu totiž před pár týdny dorazila nová, nadčasová kolekce přímo z Austrálie. Čekalo se na ni dlouho, ale stojí za to!

Řekla bych, že tato kolekce je celkem odvážná, rozhodně si na šaty netroufneme všichni. Ale víte jak to je, sto lidí, sto chutí a věřím, že se mezi vámi najde hodně takových, které by je braly hned! Šaty samotné jsou velmi zajímavé, každé jsou jiné a přeci něco mají společné, styl a originalitu.

Na jejich výrobu byly použity kvalitní evropské krajky a příjemné materiály v kterých se cítíte fajn. Nejde o těžké šaty, dá se v nich snadno pohybovat. Možná i proto v nich můžete vydržet až do noci, v některých šatech tohle bohužel není možné.

Většina modelů je velmi sexy. Rok 2019 ve svatebním světe, co se šatů týče, hodně odkrývá. Jsou použity transparentní materiály a in jsou velké výstřihy. Pro někoho moc, pro někoho v pořádku.

Protože jsem měla možnost si šaty vyzkoušet, tak musím napsat, že výborně sednou. Jsou pružné, takže se snadno oblékají. Díky propracovaným střihům dokáží vykouzlit nádhernou postavu.

Sama za sebe musím říct, že bych si tu určitě vybrala.

Salon Momenty najdete v Tišnově na ulici Kláštěrská 1914.

MOMENTY/ facebook

MOMENTY/ web