Dnes Vám prozradím něco málo o svých dětech. Někdo z Vás už postřehl, že mám dva kluky. Letos slaví 6 a 8 roků, jeden stále ve školce, druhý už je ve škole.

Hned na začátku roku slavili narozeniny a protože už jsou ve věku, kdy chtěli uspořádat narozeninovou party i pro svoje kámoše, tak jsme vybírali místo, kde oslavu provést. Protože byla venku pořádná zima a v pět hodin padne tma, tak na venek to rozhodně nebylo, takže to chtělo nějakou „krytou“ zábavu a jasnou volbou pro nás byl Bruno Family Park, tady se děti vždy vyřádí.

DSC00217 DSC00264

Proč zrovna Bruno? Perfektní prostory, které jsou určené přímo na oslavy, můžete vybírat z několika tématických „salónků“. No a samozřejmě atrakce na které se děti těší asi nejvíc, každý si tu najde svoje, ať už jsou to holky nebo kluci v různém věku. Dokonce i my dospěláci se tu dostatečně vyřádíme. Já osobně i některé atrakce nedám, protože jsem posera!:)

DSC00223 DSC00236 DSC00280 IMG_1175

Kluci si dohromady pozvali asi 15 dětí, tak nám byl nabídnut největší prostor na uspořádání oslavy, protože každé dítě si sebou přivedlo i rodiče, tak abychom se všichni dohromady vměstnali. V nabídce jsou různé balíčky oslav, záleží na Vás jaký průběh oslavy se Vám líbí a jak moc nabušený balíček pro své děti zvolíte. Vždy jsou tu k dispozici animátorky, které se o průběh starají. Někdy je můžete využít i k tomu, aby celou oslavu vedly a o děti se staraly po celou dobu. My to tak nechtěli, protože děti už jsou větší a rozutíkali se po celém centru a zábavu jely podle svýho!:) Občerstvení volíte taky podle sebe, v přízemí je restaurace, a tak se kdykoliv, cokoliv dá přinést.

DSC00270 DSC00293 DSC00246 IMG_1182

Odcházeli jsme moc spokojení, děti nadšené, já šťastná, že se první mejdan klukům povedl podle jejich představ, takže doporučuji i Vám!

Podívejte se na video, jak oslava probíhá!:)

https://youtu.be/LVJNvhML55M

 

Bruno Family Park/ web