V pátek se v Olympii otevřel nový obchod s fitness fashion oblečením Nebbia. Tuto značku spousta z vás zná a oblečení už máte doma. V Brně jsme zatím neměli šanci mít komplet sortiment od této značky na jednom místě, ale to je minulostí. Teď si vše můžete vyzkoušet a osahat přímo v obchodě.

 

 

Nebbia je na trhu od roku 1997 a stala se jednou z nejoblíbenějších značek stylového fitness oblečení. Díky kvalitním materiálům, super střihům a luxusnímu vzhledu je oblečení vhodné nejen do fitka, ale i jako volnočasové.

 

 

V nabídce je dokonce eko kolekce SEAQUAL a najdete tu hned několik krásných a pohodlných kousků.

Každý rok skončí 12 milionů tun plastů v našich oceánech a mořích. Z toho až 90% plastových úlomků padá na dno oceánu, ničí jejich ekosystém a ubližuje mořským živočichům. NEBBII záleží na naší planetě, na čistotě oceánů a na životě v nich.

Kolekce NEBBIA SEAQUAL je vyráběna právě z těchto plastů. Proces, kterým se odpad zpracovává, promění PET lahve na vločky a ty následně změní na 100% polyesterové vlákno. To se dá využít různými způsoby, v tomto případě na aktivní oblečení. Na Nebbia Seaqual legíny, šortky, tílko. Na výrobu jedněch legín se použije 8 plastových lahví, což představuje 200 gramů plastového odpadu z oceánu.

 

 

V obchodě najdete jak dámskou, tak i pánskou kolekci, kde se můžete obléct od hlavy až k patě. K dostání jsou i různé doplňky.

Nebbia Brno/ facebook