Havlíkova Apotéka toto léto přišla s novinkami v oblasti oblíbených ranních, čistících 3 minutových masek! Na trh uvedla rovných 77 druhů. Do masek byly vybrány jen ty nejlepší ingredience v podobě ovoce, bylinek, květin, zeleniny, ale také aktivní látky, různé jíly nebo příměsi jako med a čokoláda.

 

 

Ranní maska se u mě stala produktem, který mi v koupelně nikdy nechybí. Mé pleti totiž dělá velmi dobře, a tak si ji aplikuji minimálně třikrát týdně. Z uvedení tolika druhů masek jsem měla radost, protože výběr je velký a každá pleť přece jen potřebuje něco jiného. Pleť má neustále měnící se potřeby, záleží na tom,  jaké je roční období, kde žijeme a na dalších faktorech. Teď si můžeme vybrat masku přesně pro každou potřebu.

 

 

Masky se dají skvěle míchat, tímto získáme ještě více možných variant. Můžete buďto smíchat masky podobné konzistence a nanést nebo můžete na každou část pleti nanést masku jinou. Například jednu masku na problematickou T – zónu a druhou masku na suché tváře.

 

 

Masky mají několik konzistencí, gelové, krémové a perfektně čistící jsou masky jílové. Pro příklad uvedu pár masek. Vybírat můžete například z masek Přeslička, Cibule, Vitamín C, Černá orchidej, Marocký jíl, Kopřiva, Mák, Kyselina Hyaluronová, Malina, Tea Tree, Káva a mnoho dalších. Než vyrazíte na nákup je určitě lepší si o maskách něco přečíst, tím zkrátíte dobu výběru na prodejně, protože vybírat ze 77 druhů přímo na místě není úplně ono. I když vám přímo na prodejně poradí, vy samy nejlépe víte, co dělá vaší pleti dobře.

 

 

Je tu i šest druhů tělových masek, které jsou určené převážně na noc. Namažete a jdete spát, pro vaši pokožku nejlepší péče a krásná vůně. Tady můžete vybírat z masek Meduňka, Kokos, Vůně léta, Vůně podzimu, Prevence strií a Červená řepa a ginkgo.

Masky si můžete zakoupit na eshopu nebo v kamenné prodejně, kterou v Brně najdete v OD Centrum na Kobližné 24.