Krásky, dnes to bude zase něco o našich veledůležitých holčičích věcech!

Tentokrát půjde opět o obočí. Metody úprav se totiž pořád vychytávají a vylepšují, za to můžeme být rády. Teď je tu laminace obočí!

 

Všude ve světě už laminace obočí frčí delší dobu, a tak jako vždy, my si tady na to musely prostě počkat! Mnoho z vás už tuto metodu úpravy obočí vyzkoušelo třeba v Praze a určitě jste byly spokojené. U nás si teď tento styl úpravy můžete užít v The Brows Salon Brno!

Ty z vás, které ještě ani netušíte o co jde, tak určitě čtěte dál, obzvlášť pokud máte nezvladatelné přírodní obočí!:)

Jak už jsem naznačila jde o úpravu vašich chloupků, které jsou tak trošku neposlušné, kroutí se různými směry, trčí,  zkrátka nedá se jen tak zkrotit, aby vypadalo celý den upraveně. Díky laminovaní obočí můžete čekat maximální přirozený look, protože laminace má vaše obočí zdůraznit. Přírodní chloupky obočí se vytáhnou v určeném směru a fixují pomocí kombinace přípravků. Tyto přípravky posílí obočí i v růstu. V praxi to znamená, že vaše chloupky se vám budou daleko lépe upravovat. Samotný chloupek se narovná a trochu zjemní. Chloupky můžete pak upravit do vámi požadovaného  tvaru, který drží!

V The Brows Salon Brno používají metodu Brow Filler – italskou značku Inlei. Během procedury se obočí nabarví a kromě narovnání chloupků upraví do požadovaného tvaru. Na závěr se aplikuje speciální sérum neboli filler, které chloupky vyživí a vyplní, tím získají lehce na objemu.

Celý tento úkon zabere asi hodinu. Vy si jen poležíte, odpočinete si a odejdete s perfektním obočím.

The Brows Salon Brno najdete na ulici Stránského 28.

The Brows Salon Brno/ facebook